2733
2739
عنوان

کفش صورتی

699 بازدید | 35 پست

کادو کفش صورتی گرفتم از دیشب دارم فکر میکنم با چی ستش کنم

کیف و کفش صورتی به نظرم ننره با شال صورتی خوب میشه؟ ایده بهم بدید لطفا

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با شلوار جین ۹۰ ابی کمرنگ و شال آبی اسمونی . مانتو سفید

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731

کاشکی لااقل یه رنگ دیگه میگرفت از دیجی استایل گرفته دیدم سورمه ایشم داره فکر کنم زشته بهش بهش بگم رنگشو عوض کنه🙄

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
با سورمه ای یا طوسی ست کن *************** اونجوری که میشی پلنگ صورتی

😂منم ميخواستم همينوبگم طوسي شيك تره 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2738
کاشکی لااقل یه رنگ دیگه میگرفت از دیجی استایل گرفته دیدم سورمه ایشم داره فکر کنم زشته بهش بهش بگم رن ...

ممكنه ناراحت بشه اره زشته

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
خیلی رنگاوارنگ نمیشم؟

میشی به نظرمن

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
2706