2733
2734
عنوان

یعنی چی الان؟🤤

204 بازدید | 17 پست

چهار روز قبل موعد بیبی چک زدم همون لحظه مثبت شد،فرداش هم همینطور.

امروز که سه روز از موعدم گذشته و پری نیومده دوباره بیبی چک زدم یه حاله ی کمرنگ انداخته.

یعنی مقدار هورمون تو ادرارم کم شده؟یا ممکنه خرج از رحمی باشه که اینطوریه؟

تروخدا کمکم کنید دارم سکته میکنم

خدایا ممنون که یک ذره ی کوچیک از محبتت و توی دلم جاکردی. 😙😙😙 میشه برای سلامتی نینیم یک صلوات بفرستین. ممنون😙😙😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی بی چک ها بازی زیاد در میارن برو یه آزمایش بده اگه مثبته برو پیش دکتر خودش همه چیزو چک میکنه 

وایی حالم خیلی بد شده😑😑😑

خدایا ممنون که یک ذره ی کوچیک از محبتت و توی دلم جاکردی. 😙😙😙 میشه برای سلامتی نینیم یک صلوات بفرستین. ممنون😙😙😍😍
2731
اصلا نگران نباش بی بی چک ها کیفیتشون بعضی وقتا باهم فرق میکنه برو زود آزمایش بده اون دیگه دقیقه خیال ...

آخه شنیدم اگه بتا بالا نره ممکنه خارج رحمی باشه. حتما اون بالا نرفته که کمتر وارد ادرارم شده😢😢

2738
Hcg هم تو ادرار صبح میگن مقدارش بیشتره شاید زمانی که بی بی زدی باهم فرق داشته. 

نه. همش ادراره صبحگاهی بوده

اشکال نداره حتما کیفیت بی بی چکت فرق داشته. مهم اینه که مثبت شده اون فقط برای تشخیص منفی و مثبته ولا ...

یعنی ممکنه بیبی چک ایرادداشته باشه. آخه وقتی ادرار و ریختم از اون اول که شروع به حرکت میکنه یه حاله قرمز داشت. تاحالا اینطوری نشده بود

یعنی ممکنه بیبی چک ایرادداشته باشه. آخه وقتی ادرار و ریختم از اون اول که شروع به حرکت میکنه یه حاله ...

آره بابا منم بعضی وقتا میزنم از اولش یه حاله قرمز میاد بعضی وقتا هم صاف و سفید میره بالا تا خطش رنگی بشه باهم فرق میکنن. من بودم همون اولی که دوخطی شد میرفتم آزمایش خون از ذوقم.

آره بابا منم بعضی وقتا میزنم از اولش یه حاله قرمز میاد بعضی وقتا هم صاف و سفید میره بالا تا خطش رنگی ...

مرسی از راهنماییت عزیزم. یکم استرسم کمتر شد😙😙😙

2706