2733
2739
عنوان

قطع نشدن خونریزی بعد سقط ناقص

| مشاهده متن کامل بحث + 32877 بازدید | 46 پست
شما چند هفته تون بوده.؟ بعد چه مدت همه چی دفع شد؟ من که نزدیک یک ماهه درگیرم و کامل دفع نشده. عنبرنس ...

من ۷ هفته بودم عزیزم ببین من ۲ ام خونریزیم شروع شد ۴ ام دو تیکه دفع کردم بعدش چند روز خونریزی داشتم بعد لکه بینی الانم بعضی موقعا ترشحم خونیه دیروزم رفتم دکتر خودش اونجا سونو واژینال کرد گفت تو رحمت هیچی نیس ولی دعوام کرد گفت چرا همون موقع سقط کردی نیومدی فکرکنم بخاطر این بود ک اگه بقایا داشتم واسم دردسر میشد ولی خداروشکر ک چیزی نبود من خودمم بعد سقط چند بار دارو گیاهی خوردم دیگه نخوردم بعدشم دو روز قبل سونو هم چند بار عنبر نسا دود کردم ،حالا عنبرنسا رو امتحان کن چند روزی چون اونی ک اینجا گفته بود اونم بقایا داشته با عنبر نسا خونریزیش شروع شده چندبار ک دود کرده خوب شده بود

آره برا منم آزمایش نوشته برا اول شهریور بدم  من پرو تر از این حرفام  ولی اصراری ندارم به ...

عزیزم واسه شما آزمایشای سقط رو نوشته؟واسه من ننوشت گفت لازم نیس ی سقط خیلی طبیعیه نمیارزه این همه هزینه آزمایشای سقط رو بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم واسه شما آزمایشای سقط رو نوشته؟واسه من ننوشت گفت لازم نیس ی سقط خیلی طبیعیه نمیارزه این همه هز ...

به من گفت بیا برات بنویسم

با وجودیکه من یه پسر دارم

البته من نمیرم آزمایش چون خیلی تحقیق کردم و حتی از چند نفر تو اروپا و امریکا پرسیدم گفتن اینجا بعد دو یا یه تا سفط ازمایش میدن

منم واقعا نمیخوام خودمو تو دردسر و نگرانی و هزینه های آزمایش سقط بندازم

کلا دکترها اصلا به هزینه هیچی فک نمیکنن معمولا 

باز خوبه که دکتر شما فک کرده 

عزیزم واسه شما آزمایشای سقط رو نوشته؟واسه من ننوشت گفت لازم نیس ی سقط خیلی طبیعیه نمیارزه این همه هز ...

والا نمیدونم چه آزمایشاییه حتمن برا سقطه 

راستش خودمم دلم نمیخاد دیگه درگیر آزمایشا و بیمارستان بشم حالا هزینه ش به کنار آدم وسواس فکری میگیره و همش ذهنش درگیر میشه 

همسرم اصرار داره همه چی اصولی پیش بره 

چه خوب که دکترت انقد راحت گرفته 

2731
عزیزم میشه بگی بعدش چیکار کردی من الان شرایط شمارو دارم تجربیاتتو به منم بگو مرسی

سلام عزیزم. من در نهایت کورتاژ کردم چون بقایا خارج نشد. اگر سوالی داری بگو گلم

🌷توکلتُ علی الله🌷
2738

سلام .استارتر  عزیز.شما خونریزی داشتید .من یک ماه و7 روزه سقط کردم اما هنوز لکه بینی دارم امروز رفتم دکتر زنان سونو کرد چیزی ندید اما گفت چون دیواره رحمت ضخیمه احتمالا باقی مونده داری.میترسم بگن برو کورتاژ.شما بعدش باردار شدید؟

سلام .استارتر  عزیز.شما خونریزی داشتید .من یک ماه و7 روزه سقط کردم اما هنوز لکه بینی دارم امروز ...

سلام عزیزم. بعد سقط پریود شدی؟ چون یادمه دکترم به من گفتن بقایا اگر کم باشه با پریود دفع میشه. من لکه بینی و بعضی روزا خونریزی میکردم تا یک ماه و نیم بعد سقطم. ولی تو سونوم هم بقایا مشخص بود.در نهایت کورتاژ شدم ولی دیگه اقدام به بارداری نکردم.

🌷توکلتُ علی الله🌷
سلام عزیزم. بعد سقط پریود شدی؟ چون یادمه دکترم به من گفتن بقایا اگر کم باشه با پریود دفع میشه. من لک ...

ممنونم که جوابم رو دادید .بله تازه پریود شدم و خونریزیم هم نسبت به همیشه بیشتر بود.امیدوارم بقایا دفع بشه

بقیایاش دفع نشده ک خونریزی داری!

تا دفع نشه خونریزیه همچنان باقی میمونه

من سقط کردم2سانت فقط بقایا مونده بود دکترم گف دفع شدنی نیس بخاطرش کورتاز شدم

اصن ن درد داشت ن چیزی فهمیدم

بعد2روز هی خونریزیم کم شد و کم کم قطع شد وراحت شدم

برو کورتاژ کن. .عفونت لگن میگیری اگ زیاد بمونه

لااااااایک ننننکنییید لدفن  

سلام توروخدا جواب بدین 

من امروز صبح دوتاامپول سقط زدم 

یکساعت بعدخونریزی و اسهال شدید ودلدرد داشتم دوتا لخته اندازه نصف بندانگشت ازم دفع شد 

الان خونریزیم قطع شده 

بنظرتون سقط شده؟؟بااین وضع کرونا ن سونو هست ن دکتر چیکارکنم 

ضمنا یکسال وشش ماه پیش سزارین شدم

2706