2737
2734

منم سه ساله عروسشونم تا حالا شده اسباب کشی هم کردن یا خونه تکونی.اصلا به من نمیگه ومن بخوامم نمیذاره میگه تو بچه شیرخواره داری به اون برسی انگار که به من کمک کردی.ولی دخترش از تهران میاد باشوهرش کمکش میکنن.ولی از من توقع نداره.یکاری هم بکنم صدبار تشکر میکنه ووعام میکنه.

چه غلطااا عروسا به خونه خودشون برسن خودش کلیه ه ه

حالا چرا ۱۲ متری واسه شستنش رو شماها حساب کرده بود همه رو بده ۶ متری بگیره بعدش یکم سر کیسه رو شل کنه خونشونو به روز کنه دیگه انقد فرش نندازه یا بده قالیشویی 

پسراش انقد دلسوزن این کارو بکنن چرا از زناشون کار میکشن

میشه واسه سلامتی  نی نی تو دلیم یه صلوات بفرستی ممنونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینطوری بی ادب. ما فاصله مون زیاده سالی دوبار بیشتر نمیریم اونم در حد دو سه روز یه بار رفته بودیم خ ...

کی آدمش کرده

خونواده شوهرش حتما ناجورن خخ

مثل مال من که بلبلی می کرد بعد خودش گیر افتاد

2728
کی آدمش کرده خونواده شوهرش حتما ناجورن خخ مثل مال من که بلبلی می کرد بعد خودش گیر افتاد

نه ناجور نیستن ولی مثل من بی زبون نیستن . پررو بازی دراورد شوهرش گفت طلاقت میدم کلا اروم گرفت. باز پررو بازی دراورد شوهرش اجازه رفت وامد با خواهرش رو نمیده.خلاصه شده بره

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله