2737
2739
عنوان

معجون دوسین برای بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 38634 بازدید | 78 پست
مثل من ناشتا میخوردی؟؟ بعد چن ساعت صبحونه میخوردی 

نماز صبح ساعت پنج میخوردم میخوابیدم 

ساعت نه الی ده صبحانه میخوردم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
یعنی مثلا اگه دو سه هفته اول بارداری بخورم اشکال نداره؟!

علائم حاملگی داشتی و خون لانه گزینی داشتی سریع تست بزن ببین مثبته یا منفی بعدشم خدا بخواد بده نگه می داره من یکی از اشناهامون  بچشو نمی خواست یه لیوان زعفرون خالص خورد ها هیچیش  نشد.

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی  یک بار اقدام کردی دیگه تمووووووووم؟! باردار شدی؟

بله خوشبختانه بار اول گرفت چون کلا ما اون ماه رو واسه اقدام برنامه نداشتیم ماه رمضونم بود روزه میگرفتم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2731
دوست عزیز نیازی نیس بعد از اقدام دیگه بخورید  از یه ماه قبلش بخورید تا شب قبل اقدام  رزا ...

من دو سه ماه بین پری هام فاصله اس

اگه مثلا تا یه هفته بعد اتمام پری بخورم و بعد اقدام دیگه مییییییییره تا دو سه ماه دیگه بعدشم تخمک گذاریم نمیدونم کیه حوصله اندازه گیری دما و کیت تخمک گذاری هم ندارم

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  

دوستان ی توضیح بدم 

سیاهدانه رو اگه اسیاب کردین بلافاصله با عسل قاطی کنید 

تو هوای ازاد بمونه فاسد و سمی میشه 

من به اندازه یه هفته این مخلوط رو درست میکردم باز هقته بعد مجدد درست میکردم 

بازم حدودی به بدنت توجه کن ترشحات تخمک گذاری اگه داری می تونی حول و حوش تخمک گذاریت رو متوجه بشی 

دکتر طب سنتی بمنم گفت باردار شدی قطع کن ولی من تا بعد تخمک گذاریم خوردم

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

دوستان ی توضیح بدم  سیاهدانه رو اگه اسیاب کردین بلافاصله با عسل قاطی کنید  تو هوای ازاد ...

من آسیاب نکردم😑😑 سالم قورت میدم خیلی تلخه

2740
علائم حاملگی داشتی و خون لانه گزینی داشتی سریع تست بزن ببین مثبته یا منفی بعدشم خدا بخواد بده نگه می ...

واسه بارداری حتما خون لانه گزینی میاد؟

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  

ب نظرم برای نامنظمی هاتون برید دکتر بعد ب فکر بچه باشید 

میتونه نشونه سندروم پلی کیستیک باشه

یا هرومون ها

ب نظرم برای نامنظمی هاتون برید دکتر بعد ب فکر بچه باشید  میتونه نشونه سندروم پلی کیستیک باشه ...

رفتم گف مشکلی نداری البته دوباره میخام برم

من آسیاب نکردم😑😑 سالم قورت میدم خیلی تلخه

اسیاب کنید که بهتر با عسل مخلوط بشه اما تا اسیاب کردی 

با عسل قاطی کن 

و بریز تو ظرف در دار نیازی هم نیس تو یخچال بمونه 

چون عسل داره و عسل خاصیت اینو داره ک هیچ وقت فاسد نمیشع اگه طبیعی باشه

اسیاب کنید که بهتر با عسل مخلوط بشه اما تا اسیاب کردی  با عسل قاطی کن  و بریز تو ظرف در ...

نکردم 😐