2737
2734

من نمیدونم چطوری بگم بهشون،بگین از تجربه هاتون استفاده کنم🙃🙃

خدایا ممنون که یک ذره ی کوچیک از محبتت و توی دلم جاکردی. 😙😙😙 میشه برای سلامتی نینیم یک صلوات بفرستین. ممنون😙😙😍😍

زنگ زدم ب مامانم گفتم دوس داری مامان بزرگ بشی 

کلی جیغ زد و خوشحالی کرد🤗🤗🤗🤗

بعدشم بابام زنگ زد

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زنگ زدم ب مامانم گفتم دوس داری مامان بزرگ بشی  کلی جیغ زد و خوشحالی کرد🤗🤗🤗🤗 بعدشم بابام ز ...

عزیزم😍😍

خدایا ممنون که یک ذره ی کوچیک از محبتت و توی دلم جاکردی. 😙😙😙 میشه برای سلامتی نینیم یک صلوات بفرستین. ممنون😙😙😍😍
برو خونشون بالا بیارالکی میفهمن😂😂😂عین لیلا تودانشگاه 

🤣🤣🤣🤣

من ک شوهرم انقدر ذوق داشت بی بی چکه مثبتواخونه خودمون نگه داشته اورده نشونه مامانم داده چقددوتایی ذق کردن...مامانمم پدرشوتازه ازدست داده بودمریض شده بودخیلی حالش بدبودباشنیدنه این خبراصلاانرژی گرفت...و چندساعت بعدشم ک بابام اومدخونه شیرینی تعارف کردبه بابام گفت عمومیدونی نی خانم نی نی داره😆بابام بوسمم کردتبریک گفت...ب خانواده خودشم شیرینی گرفت براشون برد ک زنم بارداره اونام حسابی ذوق کرده بودن چون ازهمون ماهه اوله عروسیم دائم میگفتن بچه بیاربچه بیار😑

عاشقتم پسرم
من ک شوهرم انقدر ذوق داشت بی بی چکه مثبتواخونه خودمون نگه داشته اورده نشونه مامانم داده چقددوتایی ذق ...

ای جانم. چقدر حال میده ذوق کردنه بقیه رو ببینی😍😍😍😍

2740
ما ک گفتیم کسی زیاد دوقی نکرد ی تیکه ایی هم پدرشوهرم پروند  با اینکه نوه اول بود ولی الان برای ...

من ذوقه همسرم فقط برام مهمه. انقدر که اون خوشحال میشه هیچکی نمیشه

من شوهرم هنوز باورش نشده. میگه باید دوباره بری آزمایش بدی. داری منو سرکار میزاری🤣🤣🤣😂😂

هی میاد دستشو میزاره روی شکمم میگه واقعا شوخی نمیکنی؟🤣😂

2706