2733
2739
عنوان

شماهم بعده ناهار خابتون مياد يا من فقط اين مدلم 😩

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 41 پست
کلی لباس رو طنابه باید بیارم مرتب کنم بزارم تو کشو لباس ها....ظرف باید بشورم....جارو باید بزنم...... ...

كارامون مثه همه شما بچه داري 

خانوم هستم نام کاربریم رو همینجوری زدم یهویی ثبت شد دیگه هم عوض نمیشه 😥

[QUOTE=66363351]یه نصیحت وقتی یه عالمه کار دارین اصلا لیستشون نکنین و فکر نکنین ب ایکنه چ کارایی باید انجام بدین چون ...[/QUOTE]

اره واقعا درست ميگين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يعني انرژي زا هستش؟؟؟نه باردار نيستم دخترم ٢سالشه

خواب وکسلی رومیبره....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2731
خواب وکسلی رومیبره....

جدي خداكنه مؤثر باشه دوس دارم انرژي داشته باشم هرروز خونم وبچه م تميز باشن  ولي گاهي بدنم ياري نميكنه كارام ميمونه 

خواب وکسلی رومیبره....

ببخشيد چه مدت بايد بخورم ؟؟يك ماه؟؟؟يا زمان نداره تا هروقت بخام ميتونم 

جدي خداكنه مؤثر باشه دوس دارم انرژي داشته باشم هرروز خونم وبچه م تميز باشن  ولي گاهي بدنم ...

ناشتاومرتب بخور.....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2738
ببخشيد چه مدت بايد بخورم ؟؟يك ماه؟؟؟يا زمان نداره تا هروقت بخام ميتونم 

هرچی بیشترفک کنم بهتره....یه جوری بجوکه طعم عسل به کندرغالب شه.....

فرمودين يه قاشق عسل وچن دونه كندر تو ابجوش؟؟؟

نه عزیزم....یه قاشق عسل بردار.....یه تکه کوچک کندربذارروش ....سریع کندروبجوومزه عسل میاددهنت

نه عزیزم....یه قاشق عسل بردار.....یه تکه کوچک کندربذارروش ....سریع کندروبجوومزه عسل میاددهنت

اهان باشه عزيزم ممنونم ازت 😘😘