2733
2739
عنوان

کلومیفن از کی بخورم؟

1476 بازدید | 14 پست

دوستان دکتر به من گفته از روز دوم کلومیفن شروع کن ولی من همیشه دو یا سه روز لکه بینی دارم بعد پریود میشم الان چطوری حساب کنم؟ از روز لکه بینی یا پریود؟

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از زمانی که هونریزیت شروع نیشه ،البته کلومیفن رو از روز سوم پری یا پنج پری شروع میکنن از دو نشنیده ب ...

پریودهام نامنظم بود ولی سونو پلی کیست نشون نداد رفتم دکتر که آزمایشات قبل بارداری رو بنویسه اونم از همون ماه اول اقدام کلومیفن داد دو ماه مصرف کردم

البته اینم بگم من دوره دومم کلومیفنم 4روز عقب انداختم و خیلی خوشحال که الان باردارم اما نبودم پری با تاخیر امد رنگ خون خیلی سیاه بود خیلیی ،نمیدونم عوارض کلومیفنه یا چیز دیگه ای ،دیگه نمیخواستم بخورم ولی چون دکتر گفته بود سه دوره بخوریم دوباره از روز سه پری شروع کردم کاش باردار بشم هر چند که هیچ امیدی ندارم

2738
البته اینم بگم من دوره دومم کلومیفنم 4روز عقب انداختم و خیلی خوشحال که الان باردارم اما نبودم پری با ...

انشاالله که بارداری چند وقته اقدام کردین؟

ان شاالله که زودتر جواب میگیری. گلم

ممنون عزیزم سری اول که قرص خوردم دو سه روز قبل پری بی بی چک مثبت شد تا اینکه روز پری قشنگ پررنگ شد ولی فرداش پریود شدم به دکترم گفتم گفت دفع شده 

ممنون عزیزم سری اول که قرص خوردم دو سه روز قبل پری بی بی چک مثبت شد تا اینکه روز پری قشنگ پررنگ شد و ...

پس اصلا نگران نباش حتما میشی این خودش نشانه خوبیه فقط هفته سوم بیشتر استراحت کن و کار سنگین انجام نده

من 1سال و نیمه تو اقدامم ولی اصلا امیدی ندارم فقط خداست که باید بخواه 

اینجوری نگو عزیزم خدا قهرش میگیره مطمئن باش به سلامتی مامان میشی فقط انشاالله به منم خبرشو بده حتما برات دعا میکنم 

اینجوری نگو عزیزم خدا قهرش میگیره مطمئن باش به سلامتی مامان میشی فقط انشاالله به منم خبرشو بده حتما ...

ممنون گلم اینکه میگم فقط خدا باید بخواه اینه که من به این کلومفین و هزار دارو دیگه امیدی ندارم من فقط میدونم که خدا باید بهم بده و فقط از اون میخوا اگر صلاح میدونه بهمان بده ،ممنون گلم ان شاالله باردار شم حتما خبر میدم