2733
2739
عنوان

پدرشوهرم میگه باید بچه تو سقط کنی

2459 بازدید | 76 پست

تاپیکهای آخرم این بود که شوهرم بخاطر بچه دار نشدن از خونه انداختم بیرون و پدرش بهم گفت حق بده ،پسرم نمیتونه اجاق کور بمونه،برگرد خونه بابات و دوستانه جداشید ،منم برگشتم خونه بابام برای طلاق 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیخود گفته مگه تو جانتو ازسرراه اوردی؟

اگه سقط کنی ممکنه بعداً بچه دار نشی 

بعداینکه برای سقط باید یک دلیل پزشکی وجودداشته باشه ولی وقتی دلیل پزشکی نداری برای چی میخوای بچتو سقط کنی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

اما خدا خاست و بعد از دوسال ونیم دوا دکتر رفتن و بی نتیجه بودن،دقیقا وقتی اومدم برای طلاق فهمیدم باردارم 

برگشتم کرج،بیرون با شوهرم قرار گذاشتم بهش گفتم 

خدایی خیلی خوشحال شد،اما بعدش گفت من بااااااید با خانوادم برم مسافرت و من موندم خونه داداشم بی خرجی ،حتی پول دکارت نداد ورفت

2738

من شوهرمم بهم گف سقط کن ناقصه گفتم حضانتو بده برو تو پدرشوهرت گف بنداز نزدی تو دهنش؟؟؟؟

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

حالا خودش کم بود ،باباش مرتب پیام میفرسته و فوش و تحقیر که برو سقط کن نه خودتو میخایم نه بچتو 

یه شوهرم که میگم میگه اگه طلاق ندم اسمم از شناسنامشون حذف میکنن 

2706