2737
2739

سلام برادرم با یه زن عوضی دوسته که از خودش 5 سال بزرگتره و یه بچه هم داره . میگه میخوام زنمو طلاق بدم اوایل بهانه می یاورد و می گفت پای کسی در میون نیست. ولی بعد از مدتی فهمیدیم که پای این زن در میونه.

نمیدونم باید چکار کنم برادرم یه بچه هم داره.

تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-

بچه ها ممکنه من اینترنتم قطع شه لطفا نظراتتونو بزارید.

ما شمارشو گیر آوردیمگفتیم اولین اخطاره که پاتو بیرون بکشی دفعه بعد به مفاسد تحویلت میدیم . ولی بدتر شد برادرمو انداخت جونمون که چرا منو تهدید کردن....

تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

کاش کاری کنی که قدر زندگیش بدونه زنی که لانه زندگی دیگران خراب کنه قدر زتدگی رو نمیفهمه

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

زن داداشت مهریه شو بزاره اجرا. شما هم برید زنه رو خوب بشورید و بچلونید پهنش کنید رو بند رخت

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

نمیخوایم زندگیشون بهم بخوره . البته ما هم گفتیم که طلاقش میخوای بدی باید مهرشم بدی با نفقه...

ولی بعدش چی ؟؟ باید بره با یه زن بچه دار دیگه که اومده سر این زندگی زندگی کنه/