2737
2739
عنوان

برخورد طلب کارانه مادرشوهر

257 بازدید | 27 پست

مادرشوهرم که از قدیم اینجوری بوده که تو خونه ما میااد میبینه من از چیزی استفاده نمیکنم، میره تو نخش...که بگیره اون رو. یعنی من یه توستر داشتم که دخترش برامون خریده بود ولی من استفاده نمیکردم زیاد ازش..انقدر رفت تو نخش تا بالاخره یه روز  منم از حرصم انداختم جلوی شوهرم گفتم دیگه صد ساله سیاه نمیخوام اینو ببر بهش بده،

چند وقت بعد ما تلویزیون مون رو عوض کردیم، گفت قبلی رو بدین من ببرم داهات بزارم سالی یه دفعه میریم استفاده کنیم، حالا خونه باباش تو داهات به ما چه آخه، تلوزیون مدل قدیمی بود ولی صحیح و سالم بدون مشکل با میزش برداشت شوهرم برد براش...هنوزم بعد از چهار سال گوشه خونشه داره میبره داهاتشون...

بعد اون من خواستمچهار سال پیش تو خونه جدید لوسترمون رو عوض کنم ، رفت تو نخ لوسترمون..هی گفت هی گفت الان چهار ساله فهمیده نمیحواییمش هی میگه بدینش به من ، ولی من نخریدم او موقع پول نداشتیم ،الان که خریدم ،من گذاشتمش تو سایت دیوار که شوهرم بفهمه نمیخوام بدم ...

بعد میگه بدم بهش پولش رو میده حالا اونم تا فهمید ناراحت شد که پولش رو باید بده...دیشب جلو من فیلم بازی میکنن به مامانش با صدای بلند میگه من بشنوم که قسطی بده پولشو اونم با خنده میگه باشه..جلو من فیلم بازی میکنن.. میبینین چقدر فهم و درک دارن؟ حالا من اصلا پولش برام مهم نیستا..

مهم اخلاق گنده اوناست که تو خونه ما مثل صاحبخونه رفتار کردن، من میخواستم فقط اینو درک کنن،...

بزرگی ما به هدفی است که در سر داریم و آن را می جوییم.
شما اکنون چه هدفی در سر دارید؟ به همان میزان عظیم هستید.......

انقدر سر این موضوع حرص خوردم که الان این همه تایپ کردم تا نظر شما رو بدونم. هی با خودم میگم ولش کن بابا بذار برداره ببره ولی باور کنین من از این کارش بیشتر ناراحت میشم تا خود جنسش، چه اهمیتی داره.. سرم سلامت..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پررو یشون به اینم ختم نمیشه  که خیلی جاها پررو ان و زبون دراز. اما من برعکس کم رو و بی زبون..

2728

اگه از فروختنش و پولی که ازش میاد شاد میشی که اصلا چیزاتو بهش نده و بفروش اما اگه هیچ فرقی برات نمیکنه بده تا ببره ، این اصلا مسیله مهمی نیستا که داری حرص می خوری چنتا چیزای کهنتو میخواد اگه نمیخوایشون بده تا ببره بیخود سر خودتم درد نیار

خوب وقتی میخوای کاری کنی یا چیزی عوض کنی نذار بفهمه، عوض کردی سریع قبلی ها رو بده بره اگه هم مهم نی ...

اخه نمیذاره که... انقدر سرش تو زندگیمونه جلو تر از من میفهمه که من چی رو نمیخوام..

2738

من بیشتر از رفتارش حرص میخورم، همه این کار هارو طلب کارانه هم میکنه...راستش پولش هم برام مهمه یه کم.

اخه فقط این نیست هر چی میخواد دلش میخره فوری شوهر منو صدا میکنه که بهش پول بده، انقدرم مظلوم نمایی میکنه که دل ادم بسوزه بهش بده.اه اه ..

ادم انقدر بی عزت...

حالا بهشون بده چه اشکالی داره .اگه واقعا استفاده تون نمیشه .من مامان خودمم اینطوریه.به رو نمیاره اما دوست داره داداشم وسایلی رو که لازم نداره بده بهش.چندبار هم گفته مثلا برای باغ فرش می خوام دست دوم .داداشم تمام فرشاش رو عوض کرد فرشهای قدیمی رو داد به یک خانواده مستضعف مامانم ناراحت شد اما به رو نیاورد خب به نظرم اگه وسیله ای لازم ندارید و اونا می خوان بدین چه اشکالی داره .زنداداش من کلا هرچند سالی وسایلش رو عوض می کنه با وجودی که مامانم برای باغش همه اون وسایل رو لازم داشت تماما رو داد به کسی (مجانی نه پولی )اما به مامان من ندادن.حالا مامان من ندار نیست وضعش خوبه اما مادره حالا چه اشکالی داره بهش بدند.

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
رفت و آمدِت رو‌ محدود کن

دلت خوشه مونا جان چه جوری محدود کنم خودش میاد همش وسط زندگی ما به زور...

مهمونی هم همین جوری میان خونمون یهو میگن میخواییم فلان روز ییاییم روزشم نمیندازن یه جوری من اذیت نشم.

ینی قشنگ منو گووسفند فرض میکنن.

2706