2737
2739
عنوان

بيبى چك + عكس

520 بازدید | 53 پست

دوستان من پريودام نامنظمه زير نظر دكترم با قرص مدروكسي پروژسترون پريود ميشم 

از روز ١٦ پري شبي دو تا مدروكسي خوردم و همزمان اقدام هم داشتم البته من اولين ماه اقدامم 

قرصام دو شب پيش تموم شدن يعني من از امروز تا ٧ روز آينده بايد پريود بشم 

امروز صبح بيبى چك زدم اينجوري شد.

بنظرتون كاذبه يا زود زدم؟! يا بزارم چند روز ديگه؟! 

خدايا شكرت انقدر مهربونى ازت ممنونم 🧿👼🏻دخترك نازم نور خونمون خوش اومدي به زندگيمون 🧿👼🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پس چرا نیومد

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738

اگه همون دو دقیقه ی اول افتتاده پس بارداری مبارکه 😍

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
مهسا جون پسرت یکسالست دوباره بارداری چه حسی داری منم مثل توام یکم سر در گمم

اره عزیزم خدا بهمون رحم کنه البته چون کمک دارم امیدوارم خب خدا صلاح دونسته الان داده چیکار میشه کرد

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
شما همیشه با قرص پریودمیشی؟آخه منم اینجوریم ولی هنوز باردار نشدم

بله چون پريودام كلا نامنظمن

خدايا شكرت انقدر مهربونى ازت ممنونم 🧿👼🏻دخترك نازم نور خونمون خوش اومدي به زندگيمون 🧿👼🏻

اگه هم نبودی  داره رحمت آماده میشه.من سه روز قبل پریود بی بیم مثبت شد.ماهای قبلش هم هاله مینداخت

2706