2733
2739
عنوان

چند ماه بعد سقط میشه دوباره حامله شد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120997 بازدید | 94 پست
سلام منم چهارشنبه تو هفته ۱۴ سقط کردم بچه تالاسمی ماژور بود کورتاژ شدم خیلی داغونم خیلی😭😭 نمیدونم ...

عزیزم ایشالله زود زود یه نی نی میاد تو دلت

از کجا فهمیدی تالاسمی ماژور داره 

من ازمایش غربالگری گفتن لب مرزه ولی چون جواب و دیر گرفتم فقط تونستم سونو غربالگری بدم که دکتر گفت سالمه سالمه و هیچ مشکلی نداره الان که پیام شما رو دیدم نگران شدم

ازمایشتون مثبت شده بود؟

منم پریروز فکر میکردم ۱۰هفتمه با کلی شوق رفتم صدای قلبشو بشنوم که دکتر. گفت از ۶هفتگی رشد. نکرده و ب ...

عزیزم من هم همینطور بودم فقط خودتو و همسرت رو خوب تقویت کن و توکلت بخدا باشه من چندین بار بارداری پوچ داشتم و سقط کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوما منم یک هفتس سقط کردم البته تو 6 هفتگی قلب نینیم تشکیل نشده بود و رشدش متوقف شده بود که ب ...

منم باداری پوچ داشتم.تا۹هفته پیش رفتم با دارو اما به اندازه ۵هفته بود و فقط یه ساک حاملگی.خیلی ناراحت شدم و دارومو قطع کردم و با زعفران نبات گلاب و دارچین دمنوش درست کردم چند روز و افتادم به خونریزی.بعداز۲سال باردار شدم که اینم شد نتیجش.خیلی ناراحتم.حالا نمیدونم۳ماه جلوگیری کنم یا۶ماه؟

عزیزم من 10 سال بود انتظار میکشیدم چون قلب نی نی تشکیل نشده بود 6 ماه بعد ولی بازهم باردار شدم باردا ...

مرسی عزیزم بابت دلگرمیت انشالله نینیت صحیح و سالم دنیا بیاد  خیلی سخته انشالله خدا به همه منتظرا  نی نی بده ❤

2728
بچه ها اگه در هفته ده متوجه بشی که جنینت توهفته 6رشدش متوقف شده . ینی همون سقط 6هفته میشه یا 10 هفته

من ۶ هفته بودم و رشدش قطع شد...و توی ١١ هفته سقط کردم...بنظرم یعنی ۶ هفته...چون دیگه زشدی نکرده که رحم

❤ⓚⓞⓡⓓ❤
من ۶ هفته بودم و رشدش قطع شد...و توی ١١ هفته سقط کردم...بنظرم یعنی ۶ هفته...چون دیگه زشدی نکرده که ر ...

من هم دیروز سقط کردم دو ماه وده روزم بود ولی سونو ی اولم گفت تو هست هفته فقط یه ساک حاملگی هفت هفته داری سونوی دومم هم که ده روز بعدش بود گفت یه ساک شش هف وچهارروز داری ودیروز که تموم شد

خدایا مرا آن ده که آن به
2740

سلام،  منم هفته  دهم بارداری هستم  به علت تشکیل نشدن قلب جنین و رشد کند جنین،  دکتر گفت بهتره  شیاف رو قطع کنی که سقط بشه منم همین کار  رو  کردم الانم خونریزیام  شروع شده اما نمیدونم سقط شد یا نه یه لخته خون هم دیدم،  یعنی واسه بارداری بعد چند ماه باید صبر کنم. 

سلام من تو هفته ۱۰ رفتم سونو دادم گفتن بچم تا هفته ۸بیشتر رشد نکرده،کمتراز ۱ماه هست ک سقط طبیعی داشت ...

عزیزم منم دقیقا همین اتفاق برام افتاد الانم درگیرشم دکتر له من گفت بعداز دو دوره پریودی اقدام کن

منم تو هفته ۹ سقط داشتم رفتم دکتر الکی بهم گفت قلب تشکیل شده ولی وقتی اومدم سونو اولمو دیدم اصلا کیسه زرده نداشته و پوچ بوده دکتر بی سواد عزیزی نژاد الکی گفت خوب رشد کرده و فقط شیاف و دفاستون داد که همزمان با مصرف اینا لک دیدم رفتم سونو گفت تو ۶ هفته و ۴ روز مونده خیلی داغونم رفتم پیش یه دکتر دیگه گفت تا ۳ ماه باید جلوگیری کنی

عزیزم من بارداری اولم ۱سالو خورده ای پیش بود البته ناخواسته بود که لکه بینی داشتم و تو قلبش تشکیل نشد و توهفته ی ۶متوقف شد و ۱هفته بعد خود به خود سقط شد الان بعد از ۱سال دوباره حامله شدم اما خواسته هفته ی ۶قلب داشت اما تو هفته ی ۱۲که برای سونو ntرفتم گفتن تو هفته ی۹ضربان قلب ایستاده و رشد متوقف شده و با داروهای گیاهی قاعده اور تو خونه دفع شدچند روز پیش.خیلی مراقب باش حتما برای بارداری بعدیت زیر نظر دکتر باش و عجله نکن بازم هرچی خیره برات اتفاق بیفته برای دل شکسته ی منم دعا کنید😔

سلام خانوما من اولین باری که باردار شدم۸ماه پیش بودخودم سقط کردم با قرص سایتوتک،خیلی پشیمونم،از اون موقع هم تاحالا هروقت اقدام کردم باردار نشدم،آزمایش و سونو دادم هیچ مشکلی نداشتم فولیکول ۲۱ هم داشتم ولی باردار نمیشم،چیکار کنم؟