2737
2739
عنوان

چرا بعضیا مردا اینجورین ؟

216 بازدید | 6 پست

من یه معلم خصوصی گرفتم از همون اول که زنگ زدم ببینم چه جوریه هی زنگ زد که بهم بگین من میخام برناممو بچینم بیام یا نه خلاصه گفتم بیاد بعد چهار جلسه که افتضاح درس میداد گفتم نیاد کلی هم معدرت خواهی کردم اصلا اشکالاشم به روش نیوردم حالا میگه از اول میگفتی من کلی شاگرد رد کردم بخاطر تو رد کردم  در حالیکه همش انلاینه و قشنگ معلومه بیکاره هر روزم وقتش ازاده  و باید هزینه دوجلسه ازمایشی هم بدی یا کلشو نمیخام عین بجه ها رفتار میکنه ... این اولین بار نیست که مبینم یه ادم مث بچه ها رفتار میکنه بیشترم مردا اینجورین .؟ چرا اخه .

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

🙄چندسالشه

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
🙄چندسالشه

نمیدونم ۲۵ به بالاست اصلا به قیافشم نمیاد اینجوری باشه ها اعصابمو خورد کرد موقع درس دادنم  سوالارو غلط حل  میکنه 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم ۲۵ به بالاست اصلا به قیافشم نمیاد اینجوری باشه ها اعصابمو خورد کرد موقع درس دادنم  سوال ...

😆شاید خاطر خوات شده

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728

وای کلا خاطره خوبی از معلم خصوصی مرد ندارم 

اول دبیرستان واسه ریاضیم معلم خصوصی گرفتم 

۱ روز قبل از امتحانم 

۷ سال پیش ۱۰۰ هزار تومن دادم واسه ۲ ساعت و نیم 

اینم پولو گرفت د برو که رفتی پشت سرشم نگاه نکرد 

منم هیچی بارم نبود اخر یه معلم خصوصی به زوووور از چند تا منطقه پایین تر پیدا کردم اونم تایمش پر بود ولی راضیش کردم ۳ شب تا ۶ صبح بیاد یادم بده

۷ صبحم رفتم امتحان دادم 

اونم ۱۷۰ تومن گرفت ازم

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
😆شاید خاطر خوات شده

😂😂😂  نه بابا یه قیافه ای داره  حالا نمیخام مسخرش کنم ولی کلا معلومه اصن اینکاره نیست از اولم خودش زود زنگ زد من رو در بایستی گفتم ازمایشی بیاد  همیشه از اینکه نمیتونم نه بگم اذیت میشم 

وای کلا خاطره خوبی از معلم خصوصی مرد ندارم  اول دبیرستان واسه ریاضیم معلم خصوصی گرفتم  ۱ ...

تعهد ندارند دیگه معلم منم هیچی بلد نبود فقط قهر بچگانه بلد بود 😳