2733
2734
عنوان

نوزادم تو خواب ناله میکنه از صبح

1317 بازدید | 17 پست

دو شب پشت هم رفتم عروسی دیشب تو باغ بود یکم سرد بود ولی ن زیاد

حالا از بعد از ظهر تو خواب ناله میکنه 

ببرمش دکتر؟

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تجربه ای ندارم 

فقط اومدم بگم خدا حفظش کنه واستون 😊😍❤🤗

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
2738

خوش بحالش بذار بخابه

كوفته شده

شايد بد نباشه حمامش كني فردا ظهر

البته من تجربه ندارم بر اساس تجربه نوه هاي مامانم ميگم

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

چشمش نزده باشن؟

ایه الکرسی و اینا بخون ب اش

صدقه بده

نوزاد چ جونی داره ک شبو تو باغ باشخ

ببرش دکتر شیر بهش زیاد بده خیلی اروم باهاش رفتارکن و زیاد بغلت نگهش دار تا از استرس دور باشه الهی عزیزم

باردار نیستم،تیکر کاهش وزنمهتاریخ شروع. 97/8/1  دعا کنین اینبار بتونم.شروع--->76.5---->75.2---->

بزار تا صبح،،، بیدار شد ببین اگه گریه زیاد کرد یا علامتی داشت ببرش دکتر،،،،بعضی اوقات ناله نوزاد تو خواب برای دلدرد هم هست

من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینی ها.

آخی عزیزم خسته شده اینقدر نبرش بیرون بچه این سنی بیشتر به آرامش نیاز دارد 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

کاش منم زندگیم خوب بود  منم الان نی نی داشتم

ولی در حال اقدام ب جدایی هستم  

میترسم خیلیییییییی

اخه. باید برای بار اول رو پای خودم وایسم فقط

باردار نیستم،تیکر کاهش وزنمهتاریخ شروع. 97/8/1  دعا کنین اینبار بتونم.شروع--->76.5---->75.2---->
چشمش نزده باشن؟ ایه الکرسی و اینا بخون ب اش صدقه بده نوزاد چ جونی داره ک شبو تو باغ باشخ ببرش دک ...

باشه ممنون 

وان یکاد همیشه بهش هست

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄