2737
2734
عنوان

نازایی و همه دردسراش

348 بازدید | 9 پست

از 2 سال قبل که عنل خارج رحمی کردم و فهمیدم لوله راستم بسته شده باردار نمیشم. پریودامم نامنظم شده. 10-12 تا دکتر رفتم جوابی نگرفتم.الان تحت نظر دکتر سنتی هستم. 

ماه قبل با داروهاش پریود شدم اما این ماه11 روز میگذره. خودش که بعید میدونه باردار نباشم اما بیبی چک ها منفیه. از طرفی پریود نشدن خیلی اعصابمو بهم ریخته. خشن و غمگین شدم.

قراره فردا از نزدیک ببینتم و برم آز خون یا سونو

راضیم به رضای خدا و فقط منتظر معجزه هستم

اشتهای زیاد گاهی ترشی و سوزش معده

گرفتگی پا و گرمی بدن هم هست اما من الان خیلی وقته همه علائم رو دارم و باز حامله نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایشالله که باردار باشی 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
زندگیمونم بهم ریخته. اخلاقم عوض شده شوهرمم درک نمکنه به خاطر هورموناس

عزیزم بعضی چیزا رو واقعا فقط زنها درک می کنن

مردها هم تقصیری ندارن هیچ وقت در عمرشون هورموناشون بالا پایین نمیشه پریود نمیشن و حامله نمیشن

پسر عمه من دکتر رادیولوژیسته. داشتم بهش می گفتم بچه ام تو شکمم لگد می زنه. گفت بله این حسیه که هیچ مردی هیچوقت تجربه اش نمی کنه. دیدم واقعا درست میگه مردها هر چقدرم سعی کنن براشون قابل درک نیست. ما هم باید یکم باهاشون مهربونتر باشیم عزیزم. دیگه روش خلقت اینطوری بوده

2738
عزیزم بعضی چیزا رو واقعا فقط زنها درک می کنن مردها هم تقصیری ندارن هیچ وقت در عمرشون هورموناشون بال ...

میدونم اما خب منم خودم نمیخواستم که

پریودای من زمان مجردی و اوایل ازدواج کاملا منظم بود اصلا مشکلی نداشتم. تو خونه خودش ایتطوری شدم