2733
2739
عنوان

بچه ها شوهرشماجمعه ها کجا میبرتتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 109 پست

هیچ جاچون سرکاره ولی شنبه تعطیله یجا خلاصه میبره مارونمبذاره خونه بمونیم

وزن شروع83/800،وزن فعلی 76/500وزن  هدف اول65،وزن هدف دوم55من میتونم به وزن دلخواهم برسم 😆😆😆😆😁😁😁 تاریخ شروع کالری شمار4دی،اخرین وزن کشی6بهمن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همش خستس درطول هفته ام یه بارازسرکارمیاد این بچه رویه پارک نمیبره منم نمیتونم ببرمش ایا گناه نداره ؟ ...

خوب خودتون ببرینش حیاط خونه هوا بهش بخوره.خودتونم ببربینش پارک محله.

شرایط کاری سخت شده اکثر مردها خسته ان.یه جمعه استراحت دارن.

هر چند شوهر من جمعه ها هم سر کاره.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
اینم هرجارومیگم میگه ترافیک اخه پس ایناکین توخیابونا وپارکا

نمیدونم والااا😄فقط مهمونی اگه باشه دیگه کوتاه میاد

وسط هفته برید خوب

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2738
دلت خوشه ها  هیچ جا تو خونه اخه فقط جمعه خونس و به هیچ عنوان هیچ جا نمیره

شما حالت خوبه؟😍😍😍😍

دیگه نزدیک زایمانتونه حتما خیلی سنگین شدید

خدا رو شکر که نی نی تون رو نگه داشتین

تو میای و همه دردامون دوا میشه..........

صبح که تا 12 میره زمین چمن 

بعدشم من یه چی اماده میکنم نهار میریم پارک

تا بعدازظهر و غروب بعدشم میایم خونه مامانم

الانم در خدمتت مامانمم

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
من عقدم.  الان جمعست شوهرم خونشونه منتظره فوتبال شروع بشه  همين كه فعلا نيستش خودش بزرگتر ...

چ عشق داغی😉

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
خودت ببرش بچه چه گناهی کرده ببر پا ک خودتم یه کم با مامانا گپ بزن بیا به شوهزتم بگو برا هفته بعد بر ...

میگم که خودم نوزاددارم نمیتونم دوتاشونو باهم بیرون ببرم تنهایی بچم پوسید توخونه باباشم عین خیالش نیس حتی توخونه ام همش درازکشیده بابچه یه بازی نمیکنه طفلی هی دست باباشومیگیره بلندمیکنه که باهاش بازی کنه

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

اخه این فوتبال چیه استقلال وپیروزیو باید ببینه اونم پنج شنبه جمعس بازیاشون بدترین ساعت هشت ونیم دلم میخادشوهرموخفه کنم بخدا

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
2706