2726
عنوان

بچه ها شوهرشماجمعه ها کجا میبرتتون

1143 بازدید | 109 پست

الان بهش گفتم دوروزه خونه ایم اخه پنج شنبه ام تعطیله این بچه رنگ بیرونونمیبینه حتی درطول هفته پاشوببریمش یه جابازی کنه میگه سرم دردمیکنه بعدشم فوتباله اخرشب میبرم گفتم فوتبال که ده ونیم تموم میشه دیگه چهدفایده بچه ام خابش میبره

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همش خستس درطول هفته ام یه بارازسرکارمیاد این بچه رویه پارک نمیبره منم نمیتونم ببرمش ایا گناه نداره ؟مشکلی براش پیش نمیاد اصلا بیرون نره دوسالشه

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
2728

هیچجا😁

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

دلت خوشه ها 

هیچ جا تو خونه اخه فقط جمعه خونس و به هیچ عنوان هیچ جا نمیره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

وا بچه طفلی گناه داره

من همش پسرم میبرم بیرون با دوستام و بچه هاشون پارک و تفریح

خودت ببرش اگر همسرت نمیاد چرا معطل اون میشی

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
من شوهرم و هرکار کنی اخر هقته بیرون نمیاد میگه شلوغه

اینم هرجارومیگم میگه ترافیک اخه پس ایناکین توخیابونا وپارکا

هر جا بشه اگه حوصلشو داشته باشیم 

کلا یهویی تصمیم میگیریم تو خونه ایم من میگم بریم فلان جا اگه اون جای بهتری بگه میریم اگه ن ک یا جایی ک من گفتم یام کلا هیچ جا لانم ک تو خونه تنهام

((نقطه ی امن جهان   شیب کم شانه توست))

شوهر من اصل کارش پنجشنبه جمعه هاس

من اخر هفته ها تا دیر وقت تنهام

پیکنیک ما وسط هفتس😊خدایی عوض جمعه رو درمیاد همه جا میبرتم

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2706