2752
2734
عنوان

معرفی باغ تالار توی تهران

1741 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من تازه وارد نی نی سایت شدم. مقدمم گرامی باد  

خانوما من شش ماه دیگه عروسیمه.لطفا یه باغ تالار خوب با قیمت مناسب توی تهران اگه جایی رو سراغ دارین بهم معرفی کنین.250 نفر بیشتر نیستیم.میخوام یه مراسم خوب و آبرومندانه باشه و در عین حال خیلی پرهزینه نباشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خوش اومدی عزیزم🌺

گرمدره تالاراش خوشگله قیمتش هم مناسب تره به نظرم

تهران هم اسپیناس پلاس خوبه که هزینه ش زیاده

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731
 سمت اسلامشهر...به احمد آباد و چهاردنگه هم نزدیک هستیم تقریبا

میتونی بیای شهریار؟؟؟

اینجا باغ تالارای قشنگی داره 

احمداباد مستوفی ام باغ تالاراش زیباست و بهتونم نزدیکه

میتونی بیای شهریار؟؟؟ اینجا باغ تالارای قشنگی داره  احمداباد مستوفی ام باغ تالاراش زیباست و ب ...

اسم تالار خاصی رو میشناسی.... باید به هر حال سر بزنم از هزینه هاشون با خبر شم

سلام ممنون گلم.شماره شو داری عزیزم؟

گرمدره؟ کرجه فدات بشم اسم منطقه ست

یه سرچ بزن کلی تالار داره با قیمتهای مختلف🌺

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
قربونت عزیزم.مرسی از راهنماییت حتما آمارشو میگیرم

خواهش میکنم 

خوشبخت باشید ❤🌺❤

عزیزم مبارک باشه .توشهریار باغ تالار والا خوبه .من دوبار عروسی رفتم .توگوگل شماره اش هست

مرسی عزیزدلم.هزینه هاش چطوره؟؟بلاخره هزینه هم تا حدودی برام مهمه

2706