2733
2739
کسی از قیمت تخت و کمد نوزاد خبر داره؟؟؟؟تو چه حدوده؟؟؟؟
خدایا شکر به خاطر معجزه ناز و دوست داشتنیت...ایلیا پسرم خوش اومدی به این دنیا...عاشقتم
اگر کامل بخوایی بگیری بالای 1 میلیون میشه

من فعلا فقط نمایندگی آپادانا و تراشه چوب رفتم که زیر 1 میلیون و 500 چیز به درد بخور ندیدم

یه تخت نوزاد-نوجوان زیر 800 تومن نیست
بقیه هم بستگی داره که دقیقا چی بخوایی
کمدهایی که من دیدم همه حول و حوش 500 بود
ویترین و جاکتابی و میز توالت و میز کامپیوتر هم اگر بخوایی که به همین نسبت هی میره بالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو سایت اپادانا قیمتاش هست...من که الان 2تا تخت نوزاد نوجوان(2قلو دارم) و یه کمد و یه ویترین و دراور و صندلیش گرفتم مدل سپید اپادانا حدود 4 میلیون افتاد برام...2تا تشک و سرویس لحاف و 2تا تور هم واسه باای تخت سفارش دادم کلا 4600000شد
91/10/24 یه روز برفی زمستون که دوقلوهام اومدن بغلم...(چه زود گذشت!!!)
2728
رمز شب جان

بری توی سایتشون آدرس دارن
من نمایندگی فردیس آپادانا رفتم. توی جاده ملارد هم البته یه نمایندگی دیگه داره. توی خود کرج هم داره که اینا به من نزدیکتر از نمایندگی یافت آباده

اینم آدرس سایت تراشه چوب. من نمایندگی شهریارشو رفتم

www.tarasheh.org

ببین کدوم نمایندگیش بهت نزدیکتره. هر مدلی هم که بخوایی از همه نمایندگی ها میتونی به شرکتشون سفارش بدی

به نمایندگی های ارژن و کپل پا و مادرلند هم سر بزن
من هنوز نرفتم. نه از مدلاش خبر دارم و نه رنج قیمت هاش:)
رمز شب جون من از یاسمین گرفتم. تخت نوزاد-نوجوان، کمد دو در، قفسه ی ویترین با هم شد 1و350. البته شهریور ماه از نمایشگاه سیسمونی خریدم که 10 درصد تخفیف داشت. هم قیمتش هم کیفیت و طرح و رنگش به نظرم از خیلی از شرکتا بهتر بود. خوش قول هم بودن و به موقع آوردن نصب کردن.
CafeMom Tickers
2740
من 2 ماه پیش سرویس نوزاد نوجوان از اینایی که قابل تبدیله از حسن آباد از ساحل چوب گرفتم از مدلش راضیم کیفیتشم خیلی خوبه خیلی مدلای متنوع و شیکی داره اولین بار مدلاشو تو نمایشگاه مبلمان منزل تو نمایشگاه بین المللی دیدم خیلی خوشم اومد قیمتش هم نسبت به مارکای دیگه بهتره من راضیم .
میتونی چندتا از مدلاشو تو سایتش ببینی sahelchoob.com ولی تو سایت همه مدلهاش نیست
پیشنهاد میکنم بری فروشگاهش یه سر بزنی تو حسن آباده .
مدلی که من برداشتم یه کمد با یه تخت نوزاد نوجوان شد 1500.

با اجازه
حراج 10 الی بیست درصدی استیکر ها

من اول هر فصلبمدت 10 روز حراج میکنم این دفعه چند روزی به خاطر خراب شدن وبلاگم تاخیر داشتم ببخشید

ادرس جدید وبلاگم

http://sticker.persianblog.ir/

حراج تا 13 دی ماه ادامه دارد
sticker.persianblog.ir
-استیکرهای جدید