2737
2734
سلام دوستایه گلم میخواستم ازتون بپرسم بعد از تولد نوزاد در زایمان طبیعی هنگامه بخیه زدن بیحس
می کنند و بخیه می زنند یا نه بدون بی حسی می دوزند؟
پیشاپیش ممنون از پاسخ تون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه اینجایی که من هستم یکی از دوستام زایمان کرده تازگی ها می گفت که بعد از زایمانش بدون بی حسی دوختنش و خیلی در د داشته
بعد هم بعد از تولد نوزاد تو ایران شکم مادر رو فشار می دن تا جفت و هر چی که توش هست بیاد بیرون که این کارو نکردن و بعد دو روز دردی که داشته خونه خودش اومده اوفتاده
2738
اصلا درد احساس نمی کنی اگه درد داشته باشی حتما برات امپول می زنن .شکم را هم فشار نمی دن بعد از دنیا اومدن بچه دیگه همه چیز تمومه. به من گفت که چند تا سرفه بکن وبعد جفت بدون هیچ دردی اومد بیرون .به همین راحتی
نه عزیزم 100درصد بیحس میکنن 5 سی سی لیدوکائین قبل از برش زدن تزریق میشه و 5 سی سی بعدی قبل از دوختن تزریق میشه. امکان نداره هههههههههههه بدون بی حسی بشه برش اپی زیاتومی رو دوخت
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
نه عزیزم 100درصد بیحس میکنن 5 سی سی لیدوکائین قبل از برش زدن تزریق میشه و 5 سی سی بعدی قبل از دوختن تزریق میشه. امکان نداره هههههههههههه بدون بی حسی بشه برش اپی زیاتومی رو دوخت
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
خانومی اصولا با بی حسی بخیه میزنن و درد نداره و اگر هم داشته باشه مثل درد آمپول یه چیزی کمتر از اونه . امیدوار م خودت و نی نی همیشه سالم باشی و زایمان بی دردی داشته باشید
خدایا شکرت
2706