2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تاپیک بغلی عقرب بود

جدی ترسیدم ☹☹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

دو شب پیش تو خواب تو دستام خیلی احساس سنگینی میکردم هر چی ام‌میخواستم بیدار بشم نمتونستم فک میکردم چشمام بازه ولی نمیتونم بلند بشم یا بدنمو تکون بدم یه دفعه یه جیغ کشیدم بعد بیدار شدم بدترین خوابی بود که تو این چند سال میدیم همش تو خواب میخواستم بگم  خدایا فلج شدم ولی دهنم باز نمیشد 

فقر که از در خونه بیاد تو ایمان از پنجره میره بیرون. خدایا فقر رو تو هیچ خونه ایی راه نده😔😔😔
2738
اره منم ترسیدم ازون

وحشتناک بود

با مگس کش ☹☹

ابهت عقربه ترک خورد ☹😢

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
لینک بده بهم☺☺☺

👇👇☹☹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1989835/عقرب-سیاه

2706