2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه ۳ تا ۴ سال دارید

751 بازدید | 104 پست

بیاین دور هم باشیم و در مورد بچه هامون بگیم. سرگرمی های مفید این سن، بازیها، توانایی‌ها و مهارتها، نیازهای تغذیه ای، رشد و خلاصه همه چیز.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بچم سه سال و سه ماهشه...من که همه چی میدم بخوره..تفریحشم پارک و خانه ی بازی...سی دی بی بی انیشتین...ماشین و اسباب بازیهای معمولی

قوم شوهر مثل درخت کنار توالت می مونن..نه میتونی زیرسایشون بشینی نه از میوش بخوری😕

دختر من متولد خرداد ۹۴

وزنش ۱۴ کیلو

خورد و خوراکش افتضاح

مقاومت شدید در برابر خوردن غذای جدید

هنوز پوشک میشه 

خداروشکر اجتماعی

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
2738
دخترم 4سالشه الهی بمیرم نه بازی میکنم باهاش نه مهد میذارمش چون یه پسر یک ساله دارم.خیلی ظلم شد در حق ...

الان برای یه زمان طلایی هست. حتما یه جوری برنامه ریزی کنید که بهش برسید. مهد بزارید که حداقل با هم سن و سالاش باشه

پسر منم سه سال و ٤ ماهشه، كلاس موسيقي ميره، پارك ميبرمش البته الان كه گرمه كمتر، تو خونه هم باهاش فوتبال بازي ميكنم، بارهم ميرقصيم ميخونيم، ماشين بازي و....

اسكوتر و دوچرخه بازي هم ميره، جمعه ها با داييش ميره فوتبال

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706