2737
2734
عنوان

سوال تخم مرغی🥚🍳🥚

161 بازدید | 17 پست

سلام.

به بچه یکسال و نیمه میشه هرروز تخم مرغ داد؟

تخم بلدرچین رو چند روز یه بار میشه داد؟

شما به بچه هاتون صبحانه چی میدین؟

بچه من کره وپنیر و خامه نمیخوره!

شکلات صبحانه رو از چند ماهگی میشه  به بچه داد؟

پیشاپیش ممنونم.

ببخشید سوالام زیاد بودن.😍❤😍

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

میشه هر روز داد روزی یکی

بلدرچینم به جای تخم مرغ سه تا بده

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرروز به نظرم زیاده . روز درمیون بده تخم مرغو . بلدرچین پرانرژی و پر پروتئین تره و چون حجمش کمتره بیشتر بچه ها ترجیح میدنش به تخم مرغ.

شکلات صبحانه ترجیحا نده . کلا شکلات جات 😁هر چی کمتر بخوره براش بهتره.

فک کردم میخوای بگی تخم مرغ گرون شده

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738
میشه هر روز داد روزی یکی بلدرچینم به جای تخم مرغ سه تا بده

نههه زیر سه سال بلدرچین روزی یکیش کافیه .

تخم بلدرچین نسبت به تخم مرغ ، ۵ برابر فسفر، ۷برابر آهن، ۶برابر ویتامینB12 و ۱۵ برابر ویتامینB2دارد (هرچند اندازه ی یک تخم مرغ حدود ۵ برابر تخم بلدرچین است). به دلیل فسفر، آهن، ویتامین b1 و b2 خوبی از ویتامین ها و املاح معدنی به شمار می رود و بمب ویتامین نام گرفته است

نههه زیر سه سال بلدرچین روزی یکیش کافیه .  تخم بلدرچین نسبت به تخم مرغ ، ۵ برابر فسفر، ...

خب از لحاظ حجمی خیلی کمه یه دونه!

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
هر زور تحم مرغ یا تخم بلدرچین اصن خوب نیس ب کبد اسیب میزنه  یک روز درمیون بده  من هنوزم ...

ممنون.چه خوب به فرنی فکر نکرده بودم.

من پسرم از 1 سالو نیم تاالان که 4 سالشه تموم شده امروز.

هرروز تخم مرغ یا بلدرچین می خوره تازه مقویه 

شکلات صبحانه نده آگه عادت کنه دیگه نمی تونی ازش بگیری برا دندوناشون خوب نیست لای دندون می مونه

نههه زیر سه سال بلدرچین روزی یکیش کافیه .  تخم بلدرچین نسبت به تخم مرغ ، ۵ برابر فسفر، ...

چه عالی.پس حتما هفته ای چند بار بهش تخم بلدرچین میدم..

2706