2737
2739
عنوان

بچه ها خواهش میکنم جواب آزمایش

398 بازدید | 13 پست

بچه ها خیلی نگرانم کسی از جواب آزمایش سر در میاره  

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه چیزیش بالاس نمیدونم چیه

وووییی چی بالاس😨😨😨😨

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
2728

وااای بچه ها خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده

وااای بچه ها خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده

بهتره دکتر برات تفسیر کنه ولی احتمالا بهت آزمایش امینیو سنتز میده برا اطمینان بیشتر. انشالله که سالم نی نی 😊

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

به همین یه آزمایش اکتفا نمیکنن و پیشنهاد داده باز آزمایشت یه هفته دیگه تکرار بشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2740
عکس اول که گذاشتی نمودار آخر ان تی دی ریسکش بالاس احتمالا آمینو سنتز میده بهت

یعنی چی؟؟

ان تي دي ريسكش ١ به ٧٠ ولي بقيش ريسكش پايين و خوبه بايد تكرار شه و بعد امينوسنتز يا سل فري بدي

ان تی دی چیه؟؟؟؟

بعد یعنی چی ریسکش بالاس

ان تی دی چیه؟؟؟؟ بعد یعنی چی ریسکش بالاس

مال سلامت جنين 

فك كنم مربوط به سندرو داون ميشه

ولي نترس خيليا اينجور بودن ازمايش تكميلي خوب بوده

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
مال سلامت جنين  فك كنم مربوط به سندرو داون ميشه ولي نترس خيليا اينجور بودن ازمايش تكميلي خوب ...

آها خیلی ممنون عزیزم