2752
2734
اخه ظاهرا نوع سرطانزاش هم از بین میره .و فقط باید مدام پاپ اسمیر کرد که اگه مشکلی باشه فوری پیشگیری بشه. بعد از چندوقت از بدنت رفت؟ راستی ویتمین آ هم خوبه برای سیستم ایمنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ﭼﻮﻥ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭ ﺑﻮﺩﻡ ﺩﺳﺘﺶ ﻧﺰﺩﻥ....ﺑﻌﺪ ﺧﻮﺩﺵ ﺧﻮﺏ ﺷﺪ ﺩﺍﺧﻠﯿﺎ ﻫﻢ ﮐﻤﺘﺮ ﻭ ﮐﻤﺘﺮ ﺷﺪ ﺗﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﺨﻮﺩ ﺧﻮﺏ ﺷﺪ ﻭﺍﮐﺴﻦ ﻭﺍﺱ ﻣﻦ ﺍﺛﺮ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﭼﻮﻥ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﺿﻤﻨﺎ ﺑﺎﻻ ۲۶ ﺳﺎﻝ ﺑﻮﺩﻡ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭ ﻫﻢ ﺑﻮﺩﻡ ﻭﻟﯽ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺩﮐﺘﺮﻫﺎﯼ ﻣﺸﻬﺪ ﮔﻔﺖ ﺳﯿﺎﻩ ﺩﻭﻧﻪ ﺑﺨﻮﺭ ﻭ ﺩﮐﺘﺮ ﺧﻮﺩﻣﻢ ﮔﻔﺖ ﺳﯿﺎﻩ ﺩﻭﻧﻪ ﻭ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ ﺙ ﺧﯿﻠﯿﯿﯿﯽ ﺑﺨﻮﺭ ﮔﻮﺷﺖ ﻗﺮﻣﺰ ﮐﻢ ﺑﺨﻮﺭ....ﺧﻼﺻﻪ ﺍﻻﻥ ﺧﻮﺏ ﺷﺪﻡ ﺧﻮﺩ ﺑﺨﻮﺩ
آب هست،ولی کم است!!!
ﻣﻦ ﺳﻪ ﻣﺎﻫﻪ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭ ﺑﻮﺩﻡ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ....۱۸ ﻣﺎﻫﮕﯽ ﺩﺧﺘﺮﻡ ﺧﻮﺏ ﺷﺪﻡ ﯾﻌﻨﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﻌﺪ ۲ ﺳﺎﻝ ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ۳ ﺑﺎﺭ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻭ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﺍﺳﻤﯿﺮ
آب هست،ولی کم است!!!
متاسفانه من 10 تادکتررفتم تشخیص ندادند ودکترا 80 درصد خودشون هم راجب این بیماری نمیداننداگر خواستید من اسم دکترم را میگم توراخدا بچه ها اطلاع رسانی کنید نوع 16 18 این ویروس 80 درصد موجب سرطان دهانه رحم میشود
متاسفانه من 10 تادکتررفتم تشخیص ندادند ودکترا 80 درصد خودشون هم راجب این بیماری نمیداننداگر خواستید من اسم دکترم را میگم توراخدا بچه ها اطلاع رسانی کنید نوع 16 18 این ویروس 80 درصد موجب سرطان دهانه رحم میشود
2706