2733
2739
عنوان

سن زن و مرد

410 بازدید | 63 پست

به نظرتون تفاوت سنی زن و مرد واسه ازدواج چقدر باید باشه؟زیاد؟کم؟همسن؟

روانشناسا که میگن باید ۵ سال یا بیشتر مرد بزرگ باشه،

شوهر خودمم پنج سال و چند ماه ازم بزرگتره ^_^

دو ساله که عقد کردم با همسرم و از زندگیم راضیم،عاشق بچه و مادر شدنم،که ایشالا نصیبم بشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نسبیه عزیزم

بیشتر تفاهم مهمه 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
2740

من دوست دارم  اگه ازدواج کردم ۸سال بزرگتر باشه ولی ازینکه همسر اینده ام ۲-۳سال بزرگترباشه خوشم نمیاد

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

پیامبر میگن هفت سال عالیه از ده سال به بالا ممکنه مشکل بخورن 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
اره میگن بزرگتر باشه خوبه شوهر من ۲۵ هست و من ۱۹ بنظرم خوبه سنمون

الهییی❤❤باردار هم که هستین...به سلامتی ایشالا

دو ساله که عقد کردم با همسرم و از زندگیم راضیم،عاشق بچه و مادر شدنم،که ایشالا نصیبم بشه...

من 22شوهرم 23

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
2706