2733
2734

سلام خانما 

نمیدوستم عنوان تاپیک و چه چیزی انتخاب کنم 

ولی خوب من همیشه سعی میکنم تو دعوتی های که از طرف خانواده شوهر هستش خیلی خوب بنظر بیام 

مخصوصا وقتی جاری هستش خدا سر شاهده زره ای حسادت نسبت بهش ندارم کلا آدم حسودی نیستم 

در کل از لحاظ چهره و اندام حالا نیاین بگین نی نی سایتی ها همشون سرن از خانواده شوهر😄😄 ولی خوب خیلی سر هستم ولی بازم دوستدارم تحسین بشم و ببینن که من از اون زیباترهستم

احساس بدی نسبت به این موضوع دارم 

شماهم اینجور هستین 

ني ني سايتي ها همه از خانواده شوهر سر هستن😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم سعی میکنم همیشه خوب بنظر بیام همیشه هم همینجوریم خواهرشوهرام همیشه از لباس وارایش واینام تعریف میکنن ولی از حق نگذرم خواهرشوهرام خیلی از من خوشگل ترن اصلا پوستشون مث ایینه س😢

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

فکرتو در.گیر این چیزای پیش پا افتاده نکن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

نمیخاستم. رو کنم. ولی حالا مجبورم. کردی بگم.   من از تو قشنگ ترم 😒😒😒 اره من جاریتم😐😐😐😐😐درست حدس زدی

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

اشکال نداره 

همینطوری باش 

تو مهمونی ها مخصوصا جاهایی ک خانواده شوهر هستن به نظرم ادم باید ب بهترین شکلی ک میتونه باشه . 

منم مثل خودتم 😳😶

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

نه عزیز من اتفاقا جاریامو‌دیدم خداروشکر کردم که اونا از من  قشنگترن و حسادت نمیکنن و راحتم .ولی زهی خیال باطل .

حسادت دلیل نمی‌خواد .یکیشون کلا بهم حسادت می‌کنه خصوصا به اخلاقم و اینکه چرا همه خانواده اش منو بیشتر دوست دارن 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
منم سعی میکنم همیشه خوب بنظر بیام همیشه هم همینجوریم خواهرشوهرام همیشه از لباس وارایش واینام تعریف م ...

والا وقتی خواهر شوهرم منو خوشگل می دید می رفت مثل بچها گریه میکرد😅

The user in question has died🥀
2706