2737
2734
عنوان

همسر ایده آل از نظر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1793 بازدید | 97 پست
اوایل سر کار نمیرفتم خیلی اذیت میشدم.  الان بیشتر به خاطر پسرم میرم خیلی میسوزم وقتی یه چیز کوچ ...

به نظرم با داشتن بچه اشتباهه که میری سر کار. کلید مرد دکتر حبشی رو گوش کن. شاید به نظرت بیاد داره از اقایون طرفداری میکنه. ولی درواقع روشش سیاست خیلی خوبیه. باید زبونت رو بکار بندازی و اینکه شوهرت باور کنه در عین اینکه مهربون و خانومی خیلی هم جدی هستی. 

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی
استارتر،به جز قضیه حقوق،بقیه حرفای شوهرتو اکثر مردا میگن.خونه جمع باشه و غذا مفصل،هیکل خانمشون خوب ب ...

یه فکرهایی برای حقوق دارم ولی باید کم کم عملیش کنم. نمی تونم به خاط بچم خیلی فضای خونه رو متشنج کنم

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم با داشتن بچه اشتباهه که میری سر کار. کلید مرد دکتر حبشی رو گوش کن. شاید به نظرت بیاد داره از ...

نمی تونم سر کار نرم.. کار خوبی دارم و قبل از سر کار رفتنم زندگیم به سختی میگذشت. الان بهتره وضعیت اقتصادیمون. حتما دانلود میکنم و ممنون

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!

خلاصه که عزیزم. مردی که واسه زن و بچه اش خرج نکنه جای دیگه خرج میکنه. فقط باید سیاست داشته باشی و برنامه ریزی و اینکه کلا خیلی چیزها رو به روی خودت نیاری و اهمیت ندی. چون اوایل هر تغییری سخته و مردها مقاومت میکنن. ولی با زبون خوش و سیاست یواش یواش عادت میکنن.

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی
2742
خلاصه که عزیزم. مردی که واسه زن و بچه اش خرج نکنه جای دیگه خرج میکنه. فقط باید سیاست داشته باشی و بر ...

اهل حیانت نیست.  دلم به همین خوشه. ولی شدیدا به تغییر احتیاج دارم و حتما انجامش میدم.  ممنونم از وقتی که گذاشتی و راهنماییم کردی

دوستان ممنونم  که اومدید و دلداری دادید  و راهنماییم کردید. خیلی اروم  شدم. 

تیپ و هیکلش خوبه. منم از دست کارهای اون افسردگی گرفتم و هیکلم به هم ریخت. از بس تحقیرم کرد و مرتب به ...

خوب اگه اون خوبه شماهم به خودت برس به حرفای اون توجه نکن واسه خودت خودتو بساز

2740