2733
2734
[QUOTE=339463587]مث منی زندگیمو سیاه کردن ۱ هفتس اومدم قهر هیچکس نمیاد حتی طلاقم بده ولی اخرش خودمو ...

الهی همشون سر نگون شن.هیچ جا ندیدم مرد ب زن انقد بد کنه.انقد یخ زنو حقارت بده.دیگه بریدم 

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه داری 

نه.

هی میگفتم منو ببر دکتر انقد نبرد حالا ک اومدم قهر با قرضو بدبختی رفتم دکتر بهم گفت ۱ سال بیشتر برای بارداری وقت نداری.انقد استرس کشیدی تخمدان هات داره از کار میفته تو ۲۹ سالگی

نه. هی میگفتم منو ببر دکتر انقد نبرد حالا ک اومدم قهر با قرضو بدبختی رفتم دکتر بهم گفت ۱ سال بیشتر ...

اگه واقعا کنارش حال دلت خوب نیست و هوات رو نداره تا دیر نشده ترکش کن وگرنه با ی بچه سخت میشه هیچ نردی عوض نمیشه

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥
2731
اگه واقعا کنارش حال دلت خوب نیست و هوات رو نداره تا دیر نشده ترکش کن وگرنه با ی بچه سخت میشه هیچ نرد ...

ترکش کردم.۱ هفتس خونه مادرمم حتی با پوله ازمایش هام بهش زنگ زدم منو گذاشت لیست رد.گفت پول نمیدم ولی دعا میکنم خوب شی

منم رفتم کار پیدا کردم از فردا میرم سر کار.ب پدرش زنگ زدم گفتم طلاقم بدین گفت ب حرف ما گوش نمیده

ترکش کردم.۱ هفتس خونه مادرمم حتی با پوله ازمایش هام بهش زنگ زدم منو گذاشت لیست رد.گفت پول نمیدم ولی ...

خب اگه کار پیدا کردی ک خوبه..دیگه برنگردی مردی ک برا حال خوب و سلامتیت خرج نمیکنه همون بهتر ک بره . انقد فرصت تو زندڭیت پیش بیاد برات ک نگو

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥
خب اگه کار پیدا کردی ک خوبه..دیگه برنگردی مردی ک برا حال خوب و سلامتیت خرج نمیکنه همون بهتر ک بره . ...

اخه طلاقم نمیده باید همینجوری ولش کنم.

گفتم طلاق نده هر وقت مردی میام دنبال حقو حقوقم

به عنوان گسی ک ۳ بار خودکشی کرده‌میگم‌ نمیمیری...فقط بدنت‌نابود میشه،خیلی دلم ب خودم میسوزه،کل بدنم پر از درده و همش من بودم ک این بلاهارو سرش اوردم

خدا منو ببخشه....

باور نمیکنی عکس زمانی ک خودکشی کردم میزارم،تروخدا نکن 

چرا این تاپیک ها رو می زنید کسی هست الان به مویی بسته هست با این حرفا میره اوج ناامیدی و کار اشتباه می‌کنه ترویج خودکشی نکنید 

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 
خودتون دوست داشته باشین پیشنهاد میدم برای اینکه اتفاقای بد زندگی آزارتون نده برید یووتیووب پادکست ه ...

عزیزم میشه ی کم توضیح بدی؟این پادکست ها در باب چه موضوعی هست؟چطوری؟مگه میشه اتفاقای بد آزارمون نده؟

اخه طلاقم نمیده باید همینجوری ولش کنم. گفتم طلاق نده هر وقت مردی میام دنبال حقو حقوقم

میدونه میخای بری سرکار ؟مشکلی بار کار کردنت نداره ؟ممکنه اگه ناراضی باشه بره ازت شکایت کنه 

2706