2733
2739

سلام خوبين؟

دوستان نوزادم تو ١٥ روز اول تولد ٨٠٠ گرم وزن كم كرد وزنگيريش هم زياد خوب نبود و اسهال و دفع ١٤ بار درروز داشت و صورتش جوش زده بود

دكتر آزمايش مدفوع داد و توي مدفوعش تعداد زيادي گلبول سفيد دفع شده بود

دكتر گفت اين حساسيت به پروتئين گاويه

لطفا اگه كسي تجربه داره ميتونه بگه نوزادي كه حساسيت به پروتئين گاوي داره وزنگيريشخوب ميشه يا نه؟

باید رژیم بگیری

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر من تا ی یسالگی طول کشید حساسیت شدید و رفلاکس .شیر خشک مخصوص دکتر داد .من نتونستم رژیم بشم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

گلم تغذیه اتو عوض کن یا به بچه شیرخشک بده

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  

خودت چیزایی که مربوط به گاوولبنیات وخوراکیهایی که توش مشتقات شیروشیرخشک وکازئین وآب پنیرواین جورچیزاس اصلامصرف نکن حداقا۶ماه بعداون یه چندروزامتحان کن اگه ساخت به بچه مصرف کن وبانظردکترتوبرنامه غذائیش قراربده وگرنه موکول کن به بعدازیکسالگیش

Zaheram paris,batenam hiroshima😑fereshteh ham k bashi baz kasi peyda mishe az sedaye bal zadanet khoshesh nemiyad.زندگی روخیلی جدی نگیرته تهش هیچ کس ازش زنده بیرون نمیاد.عکس پروفم خودمم باورش باخودتون😒شنیدین که میگن زیباترین چشمهابیشترین اشک هاروریختن منم یه چشم رنگی ام که میگن چشماش سگ داره 😏اماهمین چشماجزاشک به خودش چیزی ندیده😑😑😑تایکسال پیش آدمایی بودن که براشون میمردم الان نصف همون آدمابرام مردن.یه افسرده ی به تمام معنام آرزویی جزتنهابودن ندارم.خسته ازفردای شکل دیروزم دلتنگ خوشیای نداشتمم .مریض سرطانی داریم امضامودیدین ممنون میشم صلوات بفرستین🙇‍♀️درضمن آقایون درخواست ندن لطفاااااااااااا😑😑😑
2738
خودتون اگه خیلی رعایت کنید بچه وزنش خوب میشه ممکنه دکترشیرخشک کمکی هم تجویز کنه

آره وعايت ميكنم

ديروز يه نصف قاشق پنيرخامه اي خوردم از يكساعت بعدش اين طفلك باز اسهال شديد

نميدونم چقدر طول ميكشه خوب شه😭

شيرخشك كمكي هم تجريز كرده

خودت چیزایی که مربوط به گاوولبنیات وخوراکیهایی که توش مشتقات شیروشیرخشک وکازئین وآب پنیرواین جورچیزا ...

ممنون

خيلي استرس دارم

موندم غذاخور شد چيكار كنم نه ماست نه شير نه كره....

2706