2737
2739
عنوان

آیا کسی تجربه نزدیک به مرگ داشته ?

47491 بازدید | 326 پست

بچها من موقع سزارین وقتی بیهوشم کردن یه لظه دیدم از بالا دارم جسم خودمو نگاه میکنم .بعدش دیدم یه دایره نورانی گوشه سقف باز شد که حالت چرخشی و مکنده داشت .پدرمم که فوت کرده بود دیدم جلوش ایستاده و با لبخند به من نگاه میکرد .من حس خوبی به پدرم و اون دایره نداشتم و یه غم فوقالعاده شدید وجودمو گرفته بود .اومدم از در اتاق برم بیرون دیدم نمیتونم یکدفعه پرت شدم توی بدنم که خیلی حس بدی داشت .بعدش برای دکترم که دوست خانوادگی و صمیمی ما بود براش تعریف کردم ،گفتش راستش بخای موقع عمل حدود یکی دو دقیقه یک دفعه قلبت بیخودی وایستاد و ما تا اومدیم کاری بکنیم قلبت خودش باز بکار افتاد .بعدا خیلی رفتم و در این مورد مطالعه کردم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم توی‌ کما بودم ولی چیز خاصی یادم نیست ولی تا دلت بخواد کابوس های وحشتناک دیدم آخرینش دیشب بود که هرکس جای من بود توی همون خواب سکته میکرد 

گفت آن یار کز او گشت سر دار بلند جرمش این بود که اسرار هویدا می کرد

نه نداشتم ولی یبار خونه تنها بودم حالم بد شد افتادم کف خونه باور کردم که دارم میمیرم.ولی چشمامو که باز کردم بیمارستان بودم😞😞 

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
من دو بار :|||  یه بار ک تو بیست و یک سالگی تصادف کردم و چند هفته ای تو کما بودم. یکی هم چند ...

میشه بگی چی دیدی موقع خودکشیت

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
2706