2733
2739
عنوان

كيا اسلايم دارن؟؟؟

659 بازدید | 23 پست

ازكجاخريدين و ازش راضي هستين؟ بعدازچندروز خشك نشده؟ نظرتون راجب سفارش اينترنتيش چيه

👈آدما رو از رو ظاهر قضاوت نكن👉 نصفِ اينايي كه خدا رو قبول دارن، خدا قبولشون نداره🚫

من

از اسباب بازی فروشی و لوازم التحریر

خشک نمیشه درشو ببیند و تو یخچال نگه دار

همه جا دارن چرا اینترنتی؟

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به درد نمیخوره نخر

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
من از اسباب بازی فروشی و لوازم التحریر خشک نمیشه درشو ببیند و تو یخچال نگه دار همه جا دا ...

ممنون عزيزم! گفتم شايد تو پبج هاي اينستا تنوعشون بيشتره اما هزينه خريد و پستش خيلي بالاست!

👈آدما رو از رو ظاهر قضاوت نكن👉 نصفِ اينايي كه خدا رو قبول دارن، خدا قبولشون نداره🚫
ما نداریم. اما می خوایم خودمون درست کنیم. چندتا دستور نگاه کردیم و امتحان کردیم اما حالت کشی نمیشه ن ...

بايد نكاتشورعايت كني تا درست دراد

2738
جدي؟ چرا

بعد از یه مدت شل میشه میچسبه به دست وفرش و اینا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
پسر منم داره ولی اصلا استفاده نمیکنه. خمیر بازی خیلی بهتره. تا یه کم گرم میشه زود میچسبه به دست. نم ...

از بس تو اينستا ديدم قشششنگ باهاش بازي ميكننو اصلا به دستشون نميچسبه كه جذبش ميشم اماازطرفي متنفرم بخرم وببينم به دستم بچسبه

2706