2737
2739

خونه پدرشوهرم داشتم ظرف میشستم. از زیر کابین يه سوسک اومد رو پام😭😭😭😭یهو پریدم بالا.و دوییدم سمت شوهرم.فقط جیغ میزدمو گریه میکردم😞😭😭هي همسرم میگف آروم باش ولی نمیتونستم.

قلبم داشت از جا کنده میشد. ضربان قلبم شدید شد و دستام داشت میلرزید.

خیییییلی نگرانم.مشکلی واسه جنین پیش نياد؟😭😭هم اینکه خیییییلی ترسیدم هم اینکه خییلی شدید پریدم بالا

اگ دلت درد نمیکنه نه نگران نباش چیزی نیست

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشکلی پیش نمیاد فقط باید سعی کنی خونسردیتو حفظ منی

برو یه جا اروم بشین دستتو بذار روی شکمت و ۴ قل بخون

ایت الکرسی بخون

سوره کوثر بخون

الابذکرالله تطمئن القلوب بخون

نفس عمیق بکش

منم باردار بودم از ی ملخ ب حدی ترسیدم ک همه وحشت کرده بودن رنگ ب رخم نبود ولی دختر خوشگلم الان ۸ سالشه 

ایشالا اتفاقی نمیفته گلم براش آیه الکرسی بخون

و اما در عالم رازیست ک جز به بهای خون فاش نگردد 
2738

نه هیچینمیشه خیالت تخت گرنگهدارمن انست ک میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد..بسپر ب خدا یدونم ایه الکرسی ب عنوان صدقه بخون بسپربه خدای مهربون 

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...

وای خیلی بده چندش،یه سونو بده خیالت راحت شه،یاتکونای بچرو چک کن،تاخدانخواد برگی از درخت نمیفته

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای
2706