2733
2734
عنوان

نینیم خیلی ضعیفه دارم دق میکنم کمک

5471 بازدید | 73 پست

سلام دوست جونیا. پسرم پونزده ماهشه همش هشت کیلو. تو شش ماه اخیرصد گرمم وزن کم کرده. غذا نمیخوره. امروز ضعف کرد همینجوری افتاد بغلم. مدتیه گیج و بی حاله از ضعیفی امروز دکتر بردم آزمایش نوشت. چیکار کنم کمیجون بگیره. وضعیتش خیلی خیلی بده. لاغر لاغر دارم دق میکنم گریهههههه

عزیزم زودترازین دکتر نبردیش؟!

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

غذا بده!!!! سرشو گرم كن. قاشق قاشق بذار دهنش. ٨ كيلو خيلي كمه براي ١٥ ماهه. 

پلو ماهيچه اينا بده يكم جون بگيره. عصاره ماهيچه يا بلدرچين براش بگير

مايلم اعضا و بافت هاي بدنم را در زمان مرگم اهدا كنم، باشد كه ادامه ي زندگي اجزاي وجودم، نجات بخش زندگي ديگري باشد 🙏🏻😌

الهی...شیر خودت رو میخوره؟ حتما ببر دکتر

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)

باید دلیل این کم اشتهاییو دکتر با آزمایش بگه کاری نمیشه کرد دنبال ازمایشات برو خود دکتر میدونه چی بنویسه حالش خوب شه واشتهاش باز شه

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  

بچه دوستم ضعيف بود دكتر برد خيلي راضي بود.

بهش گردن گوسفند، إبگوشت هر يه روز در ميان، گوشت بلدرچين رو گفته بود و پاي مرغ.

اول از إب پخته شده فقط دادن كم كم خود غذاها رو . خيلي راضيه از نتيجه

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

استارتر جون يعني تا الان دكتر كه ميبرديش نميگفت وزنش كمه و دارويي نميداد؟

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

ماهیچه بزار بپزه، آبش که خیلی کم شد، یه کوچولو نون لواش بریز توش بهش بده بخوره، یه غذای دیگه هم که خیلی خوبه وزن میگیره، باز ماهیچه بپز تو آبش برنج بریز کته بشه گوشتش رو هم توش له کن کره هم بزن 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌