2733
2734
عنوان

بچه هاااا توروخدا یه لحظه بیاین

537 بازدید | 32 پست

۳۵هفته و ۳روز هستم،الان رفتم دستشویی،یه ترشح خیلی غلیظ و زیاد دارم،خیلی لزجه،ولی خون نداره توش،ترشح دهانه رحمه؟یعنی من ب این زودیا زایمان میکنم؟نگران باشم؟

۳۵هفتگی اومدم بغل مامانم،چون پسر عجولی هستم و دوس داشتم زودتر مامانمو ببینم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدايي نكرده كيسه اب نباشه بعضى وقتا سوراخ ميشه به دكترتون زنگ بزنيد انشالله مه چيز خاصى نيست

ترشح غلیظه،ببخشید مثال میزنم ولی شبیه سفیده تخم مرغ،از اونم غلیظتره،ولی رگه های خونی نداره داخلش

ن عزیزم نگران نباش.برو بهداشت سوال بپرس تا نگرانیت برطرف بشه ...درضمن مهم اینه درد یا خون نداشته باش ...

درد رو ک چند روزه دارم،دکترم بهم شیاف و ایزوپرین داده،دردا قطع شده بعد از استفاده از داروهام

2738

سوراخ شدن کیسه اب اینطوریه که یه لحظه احساس میکنی حجم زیادی از مایع از واژنت بیرون میاد

من قبلا جایی خوندم نزدیک زایمان از این ترشحات برای زایمان راحت تر خارج میشه.

اگه حجمش خیلیه یه دکتر برو

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
هرچی به زایمانت نزدیکتر میشی ترشحاتم بیشتر و غلیظتره نگرانی برا وقتیه که آبکی باشه

از سفیده تخم مرغ غلیظ تره😖😖

درد رو ک چند روزه دارم،دکترم بهم شیاف و ایزوپرین داده،دردا قطع شده بعد از استفاده از داروهام

پس حتما برو دکتر .هرچند بنظر من طبیعیه .کلا عزیزم این همهوسختی کشیدی سهل انگاری نکن این چند هفته آخر رو.مرتب برو پیش دکتر یا ماما

[QUOTE=66026575]ترشح غلیظه،ببخشید مثال میزنم ولی شبیه سفیده تخم مرغ،از اونم غلیظتره،ولی رگه های خونی نداره داخلش[/QUOTE]

خب خداروشكر كه خونى نيست ولى براى اطمينان بريد تا دكتر ببينتتون خيالتون راحت ميشه

سوراخ شدن کیسه اب اینطوریه که یه لحظه احساس میکنی حجم زیادی از مایع از واژنت بیرون میاد من قبلا جای ...

دکتر رو ک الان میرم،ولی بنظرت نزدیک زایمانمه؟رگه های خونی نداره اصلا

اون هیچی نیس گلم منم داشتم. دهانه رحم داره خودشو آماده میکنه برا زایمان. 

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
2706