2733
2734
عنوان

نکسیوم رفلاکس نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 18871 بازدید | 429 پست
وزن گیری ش خوب بود؟

بدنبودالان۶ماهشه۶کیلوهستزماندنیااومدنشکیلوبودبعدشد۲کیلوهشتصد

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
بابا نترسین فرداست که بزرگ شده من از صبح گریه میکردم تا شب .بچم تا  4ماه جمعه تا جمعه مدفوع میک ...

ناراحتی من رفلاکس والرژیشه به همه چی حساسه هرچی رعایت میکنم بازم همونجوره وزن وقدشم افتضاحه .توبیداریم شیرنمیخوره پنج ساعت یباربه زورمیخوابونم شیرمیدم

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ازوقتی که شناختمت همش میخواب بگی بچه من مریضیش شدیده بچه بقیه بهتره باشه حق باتوئه بای

میدونی چرا میگم وضعش وخیمه؟ چون الرژی بالاخره نهایتش تا پنج سالگی از بین میره،الان نمونه ی خفیفشو دیدم که میگم،حساس به پروتیین گاوی و اجیل و برنج و اینا بود،الان سه سالشه داره الرژیا از بین میره،دکترش گفته نهایت پنج سالگی.ولی پسر من عدم تحمل لاکتوز رو هم داره علاوه بر الرژی. این مورد احتمالا حل نمیشه،هست باهاش برای همیشه.یعنی هرچیزی که لاکتوز داشته باشه،یعنی شیر داشته باشه،ممکنه بچه رو بریزه به هم.الرژی هم که معلوم نیست به چی الرژی داره.من دیگه حتی نون هم نمیخورم،روز به روز بدتر میشه. یک دقیقه فقط یک دقیقه نمیشه بذاریش توی تخت.فقط میگه بغل باشم،حتی تا سرویس هم نمیتونم برم.فکرمیکردم بغلی شده،ولی اصلا اینطوری نیست،به خاطر سوزش معده اش تا میذاریش زمین گریه میکنه. اینم تو خواب خیلی کم میخوره دیگه بعضی وقتاش اصلا نمیخوره..بلغم و اینا که بماند.که طبیعیه وقتی الرژی باشه بلغم هم هست.اینطور که من فهمیدم تا نه ماهگی یا هشت ماهگی ریفلاکسشون همینجوریه،تازه یه نفر که بچه اش مشکل منو داره،الان یک سالشه بچه اش همچنان همین مدلیه ریفلاکسش.ولی از هشت نه ماهگی یه کم بهتر میشه. بابا ترین تازه هم درد بودیم یعنی چی بای...تازه من اومده بودم ازت بپرسم چه طوری میخوابونیش،چه قدر میخوابه،اخه این اصلا نمیخوابه،نهایت خوابش بیست دقیقه نیم ساعته.خوابوندنشم که هیچی،از گریه زیاد خسته میشه😔

ترین جان عذرخواهی میکنم ناراحتت کردم.

شرمنده ابجی خیلی حالم خراب بودانقدرگریه کرده بودم چشمم میسوخت دیدم شماهم اونجورگفتی بدتربهم ریختم 

میدونی چرا میگم وضعش وخیمه؟ چون الرژی بالاخره نهایتش تا پنج سالگی از بین میره،الان نمونه ی خفیفشو دی ...

شباکلاسه چهارساعت میخوابه روزاهم اصلانمیخوابه تازه بهش خیرسرم شربت خواباورم میدم ولی بیتاثیره .کارم شده گریه بچم چه گناهی داره بایدعذاب بکشه الان چهارساعته سیرنخورده به زورخوابوندمش تاخواستم شیربدم بیدارشد.نمیدونم دیگه چه خاکی سرم کنم خوابش خیلی سبکه قبلاتوخواب میتونستم بدم الان نه دیگه😢

2738
وزن گیری بچت خوبه ؟راستی ازکجافهمیدی بچت به لاکتوزحساسه؟

نه بابا میفهمم چی میکشی....هر روز روزی چندین بار زجر بچه رو ببینی،بعد کلی رژیم بگیری،فایده هم نداشته باشه،خودم دارم دیوونه میشم،اعصاب نمونده برام،بچه طفل معصوم رو دعوا میکنم نمیخوابه،هی هم گریه میکنه بغلش کنی،بغل هم میکنی بشینی یه جا باز گریه...بیخوابی هم فشار اورده بهم شدید.فقط تعجب میکنم چه صبر و توانی داری شما...یه بچه کوچیک دیگه،این بچه هم که اینطوری ریفلاکس.به زور با گریه و زاری بخوابونیش....کاش توان شمارو منم داشتم.نمیدونم چه مرگمه خیییییلی زود خسته میشم از پا درمیام.

وزنشو دیگه خیلی وقته نمیدونم.تا قبل شدید شدن ریفلاکس بد نبود زیاد.مال بچه من حساسیتهای دیگه اش به کنار،لاکتوزش حساسیت نیست که برطرف بشه،مشکل گوارشیه. دیدی بعضی بزرگسالا شیر میخورن اسهال میشن،اینم همونجوریه،یعنی خوب بشو نیست،بدتر ممکنه بشه ولی بهتر بعیده😔😭فکرکن یه بچه پنج شش ساله تو خیابون بگه بستنی میخوام ولی نتونه بخوره😔 حساسیت باشه بالاخره برطرف میشه ولی این...

از اونجاییکه اسهال بوده از اول.دکترا قطره ایزی کول دادن بهش فهمیدم جریان چیه.ولی این الرژی لعنتی معلوم نیست چیه،پروتیین گاوی رو که میدونم.ولی صددرصد به خیلی چیزای دیگه هم حساسه.

وای خاکبرسرم 😢اگه بااسهال معلوم شه به لاکتوزحساسه اونجورباشه مهدیسم تادوماه پیش اسهال بودبلغمی وسبزروزی بالای بیست بارشکمش کارمیکردتواین دوماهه رژیم سخت گرفتم اسهالش قطع شده یبوسته ابجی حالم خرابه یعنی مهدیسم به لاکتوزحساسه.ابجی صبرم تموم شده سرمهدیس دادوحشتناک میشم دختربزرگم میزنم عصبی شدم تقصیرم نداریم بااینجوربچه هاپدرم دراومده به قران الان پنج ساعت شیرنخورده ازاونوقت تاالان توگهواره تکونش میدم نمیخوابه بیداره من جای مهدیس خوابم گرفته دعاکن بمیرم راحت شم خسته ام

وای خاکبرسرم 😢اگه بااسهال معلوم شه به لاکتوزحساسه اونجورباشه مهدیسم تادوماه پیش اسهال بودبلغمی وسبز ...

نه ترین جان با رژیم شما وقتی مشکل حل شده یعنی لاکتوز نیست.من که روزی صدبار بزرگسالیشو تصور میکنم میمیرم😭😔مرگ هرروزه دارم.وضعیت شما هم به خاطردوتابچه داشتن خیلی بده خیلی خداییش.الان خیلی از بچه ها الرژی دارن،ولی ریفلاکس ندارن،اونا اذیت نمیکنن زیاد،ولی بچه های ما اندازه دو سه تا بچه انرژی و اعصاب میگیرن.روزی صدبار میگم کاش بمیرم.امیدوار باش ممکنه ان شاءالله شش ماهش تموم بشه معده اش درست بشه.اونوقت شیر درست میخوره یبوستشم خوب میشه.البته اگه مدفوعش سفت و تکه ای نیست یبوست نیست،هرچند زور هم بزنه.

[QUOTE=69797354]نه ترین جان با رژیم شما وقتی مشکل حل شده یعنی لاکتوز نیست.من که روزی صدبار بزرگسالیشو تصور میکنم میم ...[/QUOTEیعنی چی بچه شمامگه بازاسهاله؟ منظورت کدوم مشکل دخترمه که حل شده؟حالم خیلی خرابه ازدیشب ساعت ده تاصبح اصلاشیرنخوردتوخوابم میخواستم بدم بیدارمیشدفکرکن هشت ساعت هیچی نخورد😭ازصبح تاالانم کلایبارشیرخورده خاکبرسرم الان بازهشت ساعته شیرنخورده نمیدونم چه خاکی سرم کنم خواب نداره به زورم میخوابونم تامیخوام شیربدم میفهمه بیدارمیشه نمیخوره خس خس سینش خیلی زیادشده همشم اسیدمعدش میادبالاقورت میده دیگه روانی شدم😢

[QUOTE=69797354]نه ترین جان با رژیم شما وقتی مشکل حل شده یعنی لاکتوز نیست.من که روزی صدبار بزرگسالیش ...

منظورم همون اسهالش هست.همینکه برطرف شده یعنی مشکل پسر منو نداره.مال من اسهاله همچنان.😔

ترین جان دقیییییقا عین پسر من ریفلاکسش همینجوریه.قورت میده. ولی خوب میشه دخترت زود،شش ماهش بشه بهتر میشه چون دریچه معده بهتر میشه. ترین جان ببرش دکتر داروشو عوض کنه شاید بهتر بشه.میگم اگه شیر رو بدوشی بهش بدی با قاشق یا قطره چکون چی؟ تو دهنش نگه میداره؟مال من که اونقدر کمه دوشیده نمیشه ولی اگه میتونی امتحان کن

2706