2737
2734
عنوان

تخمک گذاری

92 بازدید | 13 پست

سلام خانومای عزیز. من پریودام 28روز بود ولی از وقتی اقدام کردم ک حدود8ماه میشه کلا به هم ریخته .ی ماه سر وقت ی ماه 26 ام. ماه پیشم روز 34پری بودم ک اومد بلاخره. الان این ماه هرچی تست تخمک گذاری میزنم منفی میشه. امروز 13پری هستم بازم منفیه. کسی تاحالا مث من بوده. لطفا نظزتونو بدین کلافه شدم. ممنون 😩

منم ۲۸ روزم

یه بار فقط ۱هفته جلو انتخاتم بقیه ماها ۲تا ۳روز فوقش

دقیقا همون سیکلی که پریود میشی حساب کن‌مثلا اگه ۱۳شدی بعد دوباره ۲۷ شدی بشمار ببین چقدشوه فاصلش طبق همون تخمک گذاریت معلوم میشه همش ۲۸ روز رو حساب نکن

خوب هنوز زمان تخمکگذاریت نرسیده که منفی میشه 

استرس ،دارو و.... میتونه زمان تخمکگذاری رو تغییر بده و گاهی اصلا انجام نشه 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من از وقتی پاک شدی تا موقعه پری ی شب درمیون اقدام داشته باش.سونو رفتی ناحالا ؟مطمینی هر ماه تخمک گذاری داری.ی دوستای من گفت من پری ۲۸ روزه بود دوماه پشت سرهم سونو کردم متوجه شدم یکماه درمیون تخمک گذاری دارم

2728
بنظر من از وقتی پاک شدی تا موقعه پری ی شب درمیون اقدام داشته باش.سونو رفتی ناحالا ؟مطمینی هر ماه تخم ...

سرنو رفتم اما قبل اقدام بود. دقیقا روز 13تخمک گذاری داشتم. ی بار دگ هم رفتم ک همین چند وقت پیش بود ک پری هم نا منظم شده بود روز 17پری بود

من هم مشکل شما را دارم

ترشحات تخمک گذاری داری؟ البته باید زیاد باشه نه کم

من ماهی که ترشحاتم کم کیتم کمرنگ و اقدامم بی نتیجه میمونه

علت اصلیش هم استرس اقدام البته طبق تجربه چون دقیقا ماهی که قصد اقدام ندارم ترشحاتم عالی و کیت هم دقیق !!!

2740

استارترببخشید عزیزم...خیلی اشفته ام...بچه ها بی بی من مثبت شد..چ خاکی بریزم تو سرم...اخه مگه ۲۵ روز بعداز پریودی ادم حامله میشه مگه....من دوتا بچه دارم اخه... بچه ها تورو خدا کمک کنین... چیکارکنم اخه...😢😢😢😢😢😢

😊زیادی خوب نباش داستان میشه😊
من هم مشکل شما را دارم ترشحات تخمک گذاری داری؟ البته باید زیاد باشه نه کم من ماهی که ترشحاتم کم کی ...

تزشحات داشتم دیروز پریروز ک گفتم حتما زمان تخمک گذاریم نزدیکه و دیشب اقدام داشتم ولی امروز کیت زدم منفی بود. من کارمندم شرهرمم همینطور وقت ندارم هرشب اقدام کنم. راستش شوهرمم همکاری نمیکنه اینجوری. اکثرا خستست

[QUOTE=66024112]استارترببخشید عزیزم...خیلی اشفته ام...بچه ها بی بی من مثبت شد..چ خاکی بریزم تو سرم...اخه مگه ۲۵ روز ...[/QUOT

خواهش میکنم. به نظر من خوشحال باش. بزو آزمایش بده بعدم اگ مثبت شد این خبر خوبو به شوهرت بگو. خیلیا حسرت ی بچه دارن. من خودم سقط داشتم. برو خداروشکر کن ک دوست داره و دوباره داری مامان میشی. 

[QUOTE=66024112]استارترببخشید عزیزم...خیلی اشفته ام...بچه ها بی بی من مثبت شد..چ خاکی بریزم تو سرم.. ...

اصن شرایطشو نداریم اخه...کلی هم ماه پیش قرص خوردم..هنوز ب شوهرم نگفتم..... ولی قرارنبود که اینجوری بشع...کسی راهکارنداره؟؟؟😢😢😢😢

خب اول آزمایش بده شما. جواب بی بی چک ممکنه کاذب باشه آخه

اصن روانم بهم ریخته..بی بی م یه هاله کمرنگ انداخته...سر دوتابچه هام هم اینجوری بود.بعد پررنگ شد...الان آز بدم معلوم میشه دیگه؟؟