2737
2739
عنوان

پوست تیره دخترم و ....😔😔

17045 بازدید | 120 پست

دخترم الان ۳ماهش و رنگ پوستش خیلی تیره اس یعنی دیگه سبزه تنده تند هرجا میریم همه نگاش میکنن و اونایی هم ک یکم پررو هستن تیکه میندازن و میگن واای چ دختر سیاهی😐یعنی ب همین وقاحت

حالا این همه دور و برم بچه بدنیا میاد نمیدونم چرا همشون سفید سفیدن حتی برا دلخوشیم ی بچه با رنگ پوست ب این سبزه ای ندیدم ..برا دخترم خیلی ناراحتم وقتی بقیه میگن چقد سیاهه...

خانواده شوهرم همگی سفیدن خودمم پوستم گندمیه 

خانما نی نی های شما رنگ پوستشون چجوریه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم داداشم از هممون تیره تر بود مامانم میگفت همه بهش تیکه مینداختن که چرا انقد سبزس.... ولی الان عزیز دلم خدای جذااابیته😍😍

شما را به شنیدن پادکست های نامه هایی به داف بابا دعوت میکنم     @manahmadmortezaseason1
2738

وای دلت میاد نی نی چ رنگ پوستش روشن باشه چ تیره خیلی خوووشگله😍😍😍

هر کیم تیکه انداخت غلط کرد😑😑😑😑😒😒😒

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊

پسر منم اولا خیلی تیره بود الان معمولیه نه سفیده نه سیاه ولی از اولش خیلی سفیدتر شده تقریبا از یکسالگی رنگ پوستش ثابت شد

بعدم دخترت سبزه باشه مگه چه اشکالی داره نزار کسی به بچه ات توهین کنه

هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی
2706