2733
2734
عنوان

خیلی بیحالم کمکم کنید

142 بازدید | 34 پست

سلام دوستان عزیز کمک میخواستم ازتون مصببتی که دارم خیلی بیحالم بایه بدبختی پامیشم کارام رو بکنم وبدبختانه انقدر بی حوصلم که اخرشم شوهرم میرسه و من نتونستم کارام رو بکنم وقتی وایمیسم ظرف بشورم یا کار کنم انگار یکی منو میکشه بطرف پایین که بشینم بزور به خودم فشار میارم تا بتونم کارام رو بکنم توروخدا بگبن چمه چکار کنم موندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزيزم به احتمال زیاد فشارت پايينه و یا کم خونی، بیمارستان نزدیک خودتون اگه هست تو اينجور مواقع برو فشار خونتو بگيرن و يه آزمايش خون برات بنویسن، همينجورن نميشه گفت چکار باید بکنی چون باید مشخص شه چته ولی اگه فشار خونت پایین باشه آب قند درست کنی بخوری باعث ميشه فشارت بره بالا و حالت نسبتا بهتر شه ولی حتما برو دکتر

2706