2737
2739

بچه ها پنج شنبه زایمان دارم...

موندم بیهوشی انتخاب کنم یا بی حسی

خیلی سردرگمیه بدیه 

توروخدا اگه تجربه دارین بهم بگین

خداخیرتون بده

یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسه من بی حسی بود یعنی عالی.هیچ دردی حس نکردم.تختای بغلی از درد جیغ میزدم من معمولی نگاشون میکردم.یکروز کامل بی حس بودم فرداشم هر وقت درد داشتم شیاف میزدم.رفتم خونه شوهرم شیاف خرید برام هر وقت دردم می اومد میزدم.اگه دوباره باردار بشم حتما بی حسی میکنم.

دخترم همه زندگیمه.بدون نسیمم هیچم.دخترم عاشقتم
من بیهوشی بودم راضی بودم.از بیحسی میترسیدم و اینکه چن نفر بیحسی دیدم بعد زایمان جای امپولشون درد گرف ...

بعد بیهوشی که بهوش اومدین با درد وحشتناک نبود؟

تجربشو داری عزیزم؟

عزیزم الان همه بی حسی انتخاب میکنن ، بخاطر حالت تهوع بعد بیهوشی اینطور چیزا، من خودمم تمایل به بی حسی دارم ولی تقریبا ۵۰ درصد فامیلهای ما کارشون در بیمارستان از اتاق عمل گرفته تا بخش و غیره همه میگن بیهوشی بهتر، حتی دکترمم میگه من دختر خودمم بیهوش میکنم نه بی حس، حالا دلیلش دقیق نمیدونم

2738

من هم تجربه بیحسی دارم هم بیهوشی 

هردوهم بیمارستان خصوصی 

هرووهم متخصص بیهوشی عالی 

ولی ازکمرک سرشدم هندزبعد۸سال کمردردارم همه دوبریامم همینجورهمه چیم رعایت کردم ولی عوارضشوگرفتم 

بیهوشی کردم عالی بوداصلاهم اینجورنبودتابهوش اومدم دردبیاددردش خیلی کم درحدپریودباشیاف کنترل شد

فشارم ندادن شکمو

اینسزیم بیهوش میکنم اصلااجاره بیحسی نمیدم کمرم داغون بشع عوارض بیحسی نخاعی خیلیم زیاده 

والامن یدکترندیدم خودشم سرشده باشه جفت دکترام موفع سرارین بیهوش بودن خودشونن

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم الان همه بی حسی انتخاب میکنن ، بخاطر حالت تهوع بعد بیهوشی اینطور چیزا، من خودمم تمایل به بی حس ...

بخدا موندم کدومو انتخاب کنم

از بیهوشی میترسم چون میگن به محث بهوش اومدن درد وحشتناکی داره

عزیزم الان همه بی حسی انتخاب میکنن ، بخاطر حالت تهوع بعد بیهوشی اینطور چیزا، من خودمم تمایل به بی حس ...

دقیقابیهوشی خیلی بهتره الکی جاانداختن بیحسی وافعابیحسی کمردردمیاره اینومتخصص دیسک ستون فقرات شوهرمم تاییدکرد

وخدایی که بشدت کافیست
من هم تجربه بیحسی دارم هم بیهوشی  هردوهم بیمارستان خصوصی  هرووهم متخصص بیهوشی عالی  ...

ممنون از توضیح کاملت عزیزم😘😘😘

بخدا موندم کدومو انتخاب کنم از بیهوشی میترسم چون میگن به محث بهوش اومدن درد وحشتناکی داره

خاله من تازه عمل کرده، از اتاق عمل که اومد انگار نه انگار سرحال بود، البته بیمارستان خصوصی ، 

دقیقابیهوشی خیلی بهتره الکی جاانداختن بیحسی وافعابیحسی کمردردمیاره اینومتخصص دیسک ستون فقرات شوهرمم ...

ممنون از راهنماییت گلم

خیالم یکم بهتر شد😘😘😘

2706