2737
2734
عنوان

حالت تهوع😧

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عه بعد چیکار کردن خوب شدن ؟

کلی قرص داده بودن اما اصلا انگار نه انگار

اخرش خواهرم گفت(خواهرم پزشکه).نیم قبل هر وعدده غذایی یه قرص ضد تهوع بخور که خروجی معده ت دوباره باز شه.بعد اون بود که خوب شد

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
2738
کلی قرص داده بودن اما اصلا انگار نه انگار اخرش خواهرم گفت(خواهرم پزشکه).نیم قبل هر وعدده غذایی یه ق ...

دوست عزیز ببخشید مزاحمتون شدم من اول ابان تا حالا استفراغ ( برگشت غذا یا نوشیدنی)، حالت تهوع شدید دایمی، سوزش معده و مری، درد قفسه سینه و... داشتم و دارم اول رفتم دکتر دو هفته قرص خوردم بعدش خوب شدم بعد قطع دوباره برگشت بعد رفتم سرخود قرصای گرفتم و خوب نشدم و بعد گفتم حتما از اعصابه رفتم دکتر اعصاب قرص های اول بهم نساخت و قرصای دوم هم بهم نساخت و حالمو خوب نکرد حدود دو ماه سری اول و سه ماه سری دوم تا اینکه اندوسکوپی کردم و فتق هیاتال، رفلاکس شدید، ورمراستی عزیزم با اب خوردن مشکل دارم حالم بد میشه برم اب تصفیه کن بگیرم یا اب معدنی بگیرم شدید، زخم های سطحی شدید دارم که برام قرص لانسوپرازول۳۰ ، دومپریدون ۱۰، رانیتیدین ۱۵۰ نوشتند سوال من از شما اینه ایا شوهر شما چه قرصی خوردند و چه مدت؟ و آیا خوب شدند یا نه؟ ممنون میشم جواب بدید

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
من چندین ماهه اینجوری ام 😥😥خیلی بد دردیه

دوست عزیز ببخشید مزاحمتون شدم من اول ابان تا حالا استفراغ ( برگشت غذا یا نوشیدنی)، حالت تهوع شدید دایمی، سوزش معده و مری، درد قفسه سینه و... داشتم و دارم اول رفتم دکتر دو هفته قرص خوردم بعدش خوب شدم بعد قطع دوباره برگشت بعد رفتم سرخود قرصای گرفتم و خوب نشدم و بعد گفتم حتما از اعصابه رفتم دکتر اعصاب قرص های اول بهم نساخت و قرصای دوم هم بهم نساخت و حالمو خوب نکرد حدود دو ماه سری اول و سه ماه سری دوم تا اینکه اندوسکوپی کردم و فتق هیاتال، رفلاکس شدید، ورمراستی عزیزم با اب خوردن مشکل دارم حالم بد میشه برم اب تصفیه کن بگیرم یا اب معدنی بگیرم شدید، زخم های سطحی شدید دارم که برام قرص لانسوپرازول۳۰ ، دومپریدون ۱۰، رانیتیدین ۱۵۰ نوشتند

سوال من از شما این است ایا خوب شدید یا نه؟ چه مدت طول کشید خوب بشید؟ چه قرصایی خوردید؟ 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
دوست عزیز ببخشید مزاحمتون شدم من اول ابان تا حالا استفراغ ( برگشت غذا یا نوشیدنی)، حالت تهوع شدید دا ...

والا شوهر منم یه مدت خوب شد بعد دوباره اون حالتاش شروع شد.رفت اندوسکوپی به اونم گفتن رفلاکس شدید داره.

یه لیست طولانی از غذاها و خوراکیا دکتر براش نوشته بود که تا حدودی رعایت می کنه اما خدایی سخته مراعاتش.چون هرچی دوست داشت نوشته بود نباید بخوری.خدارو شکر الان بهتره

والا قرصارو نمی دونم اسماشونو الان تو ادارم وگرنه میدیدم بهتون می گفتم

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
والا شوهر منم یه مدت خوب شد بعد دوباره اون حالتاش شروع شد.رفت اندوسکوپی به اونم گفتن رفلاکس شدید دار ...

اهان وای منم همینو میگم پس بگن چی بخوریم اخه یه لیست طولانی میدن نخوریم خیلی بده دارم داغون میشم من حالا باز تحمل شوهر شما خوبه من افسردگی گرفتم اخه حدود هفت ماهه اینجوریم، ممنون عزیزم جوابم را دادی 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2706