2737
2734
عنوان

عشق مجازی+واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 215352 بازدید | 1154 پست
خواهش مس کنم . من تشکر می کنم که این همه رو به این زیبایی تایپ کردی . مخصوصا که فکر کنم با گوشی این ...

بله با گوشی بود و دیگه آخراش واقعا انگشتام درد گرفته بود،چند روز طول کشید تا تموم بشه😝

دنیام=شوهرم+دخترم  

سلام داستانتونو کامل خوندم شعار نمیدم یا.....ولی بنظر من رها سر عهدش نموند من اگه همچین شوهری داشتم لحظه ولحظه پیشش بودم وبهش اعتماد میدادم کمکش میکردم پیشش بودم......تا اینکه درست بشه...رها سر عهدش نموند چون اگه واقعا عاشق بود تا پای مرگ پیشش میموند واخر باهاش ازدواج میکرد.

من یک اوتاکو هستم.......افتخار میکنم که یه اوتاکوئم!......از انیمه حمایت میکنم!.....انیمه به انیمیشن ها وپویانایی های کشور ژاپن میگن!که یک سبک خاص ومتفاوت نسبت به انیمیشن های سایر کشور ها داره!.....انیمه الان یکی از بزرگترین وپرطرفدار طرین سبک های انیمیشن جهانه😍😋😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام داستانتونو کامل خوندم شعار نمیدم یا.....ولی بنظر من رها سر عهدش نموند من اگه همچین شوهری داشتم ...

عزیزدلم بیماری پارانوئید چیزی نیست که بشه راحت باهاش کنار اومد، چقدر کسانی بودن که بعد از پنج، بیست، حتی پنجاه سال بالاخره کم آوردن و جدا شدن، شخصا نظرم اینه تا بیماری درمان نشده بفکر ازدواج نباید بیوفته، چون شرایط زندگی با این بیماران خیلی خیلی مشکله

دنیام=شوهرم+دخترم  

درستهولی اگر من بودم به هیچ وجه شعار نمیدم تا اخرش پاش میموندم حتی اگه دیقه دیقه زندگیم بشه عذاب کربلا...

من یک اوتاکو هستم.......افتخار میکنم که یه اوتاکوئم!......از انیمه حمایت میکنم!.....انیمه به انیمیشن ها وپویانایی های کشور ژاپن میگن!که یک سبک خاص ومتفاوت نسبت به انیمیشن های سایر کشور ها داره!.....انیمه الان یکی از بزرگترین وپرطرفدار طرین سبک های انیمیشن جهانه😍😋😊
2742
درستهولی اگر من بودم به هیچ وجه شعار نمیدم تا اخرش پاش میموندم حتی اگه دیقه دیقه زندگیم بشه عذاب کرب ...

بله،خیلی از دوستان هم‌نظر شما بودن عزیزم و قابل احترام هستش💜👌

دنیام=شوهرم+دخترم  
بله،خیلی از دوستان هم‌نظر شما بودن عزیزم و قابل احترام هستش💜👌

ممنون از شما😘

فدات عزیزم ممنون.

گلم تو که ننوشتی من این داستانو دقیقا با علامت های نگارشی و جمله بندی دقیقا همین رو خوندم،بعد شما بر اساس واقیعت تاپی کردی؟؟؟؟

لطفا برای تحصیل و هدفم در آینده برام یه صلوات کوچیک بفرستید😊❤👌
گلم تو که ننوشتی من این داستانو دقیقا با علامت های نگارشی و جمله بندی دقیقا همین رو خوندم،بعد شما بر ...

کلوئپاترا رها الان کجاست؟

2740
گلم تو که ننوشتی من این داستانو دقیقا با علامت های نگارشی و جمله بندی دقیقا همین رو خوندم،بعد شما بر ...

کجا خوندی دوست عزیز میشه بگید؟! احتمالا کسی از اینجا کپی کرده و شما خوندی، بچه ها اینجا منو می‌شناسن گلم، به همین دلیل بقیه داستانا رو پاک کردم!! 

دنیام=شوهرم+دخترم  
کجا خوندی دوست عزیز میشه بگید؟! احتمالا کسی از اینجا کپی کرده و شما خوندی، بچه ها اینجا منو می‌شناسن ...

نه عزیزم من هم توی گوگل خوندم و هم توی کانال تلگرام زودتر از اینا هم خوندم گلم

الان میتونم بپرسم منظورت از این حرف چیه؟! یعنی من کپی کردم؟! 

منظور خاصی ندارم همینطوری گفتم برام جالب بود

2706