2733
2739
عنوان

پدرم😢😢😢😢😢😔😔😔

788 بازدید | 46 پست

دستتُ رو سرم بکش
پاشو بهم یه کم بخند
یه دنیا غم رو دوشمه
زخمای شونه مو ببند

Zakhmaye Shonamo Beband

همینکه میدونم دلت
برای من دلواپسه
با سختیام کنار میام
همین برای من بسه

Hamin Baraye Man Base

پاشو ببین کی اومده
ببین چقدر بزرگ شدم
همونی که خواسته بودی
وایستم رو پاهای خودم

Vaisatam Ru Pahaye Khodam

نه نمیخوام گله کنم
که سرنوشت من بده
موقع تاب بازی چرا
کسی نبود هلم بده

باز نمیخوام گله کنم
باز گله های بیخودی
بازم بگم برای چی
شب عروسیم نبودی

دلم برات تنگ شده و
ببین چقدر بزرگ شدم
همونی که خواسته بودی
وایستم رو پاهای خودم

Vaisatam Ru Pahaye Khodam

دلم برات تنگ شده و
سر روی عکسات میذارم
تو نیستی و حالا دیگه
عکساتُ خیلی دوست دارم

دلم برات تنگ شده و
سر روی عکسات میذارم
حس میکنم کنارمی
چقدر تو رو دوسِت دارم

Cheghadr Toro Dooset Daram

آهنگ پدر مازیار فلاحی

خیلی دوسش دارم هروز چندبار گوش میدمو بخاطر نبودش گریه میکنم 😢😢😢😢دلم واقعا پره

خدا ایشالا همه پدر ومادرارو حفظ کنه اوناییم که نیستن جاشون بهشت باشه

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا خودتونو اذیت میکنین خانوم ؟ 🙁 

نامه ای به خودم : خودِ عزیزم ، سلام ❤ خیلی بهت بدهکارم ... بخاطر بها دادن به آدمای بی وُجود ... بخاطر حروم کردن تو و احساساتم واسه آدمای بی ارزش ... بخاطر وقتایی که باید صرف تو می‌کردم تا حالت خوب شه اما بخاطر آدمای نامرد خرابش کردم و مریض بودم ... لطفا منو ببخش ❤ از امروز داستان متفاوته 🙃💙 ۹۷/۰۵/۱۴ ||||||||||||| اگر ازم بپرسین زیباترین ، حکیمانه ترین و پرمفهوم ترین جمله ای که خوندی چیه ، پاسخ من به شما این جمله ی پروفسور حسابی هست : " حاصل ضرب توان در ادعا ، همواره مقداری ثابت است ! هر قدر که توان بیشتر باشد ، ادعا کمتر است و بالعکس " 😊

خدارحمتش کنه،چقدر زیبابود شعر،اشکم دراومد منم بابامو هفت ساله ازدست دادم،خدااایا منم ببر پیشش

دوستت دارم هایت را بگو تو اگر نیاز به گفتن نداری من سخت محتاج شنیدنم
2738

روحشون شاد 

با امیرالمومنین محشور بشن

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

روحشون شاد 😔 خدا به دلت صبر بده عزیزم♥

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706