2733
2734
عنوان

هیپ نوزاد.خواهش میکنم کمکم کنید.

5088 بازدید | 19 پست

دختر من الان 7 روزش هست.براش تو بیمارستان سونو هیپ دوطرفه نوشتن.میگن نگران نباش.اما من دارم دیوونه میشم،ی چشمم اشکه ی چشمم خونه

کسی تجربه ای داره؟تابرم سونو 10 سال پیر میشم من.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم..ِِ.راستش حتما دکترا به در رفتگی مادرزادی لگن دخترت مشکوک شدن....این بیماری کلا تو دخترا زیاده...اما اگه هم نتیجه سونو مثبت باشه یه وسیله مخصوص مثل کمربند داره که به پاهاشم وصل میکنن به مدت یک ماه....تا مفصل رو جا بندازه....بعدشم خوب خوب میشه دخملت... نگران نباش...

2740

برادر زاده من تو سن 4 سالگی  به بیماری پرتس مبتلا شده ی سالیه...بیماری سیاه شدن  سر استخوان ران😥😥

علامتشم لنگش طولانی بود ....

الان ی ساله بهش کمربند و پابند  مخصوص میبندن.....خیلی خوب شده...اما خب هنوزم میلنگه....2 تا 4 سال طول میکشه....

اما مورد دخترت اگه هم مثبت بود جای نگرانی نداره...درمانش خیلی راحتتره...

عزیزم..ِِ.راستش حتما دکترا به در رفتگی مادرزادی لگن دخترت مشکوک شدن....این بیماری کلا تو دخترا زیاده ...

چطور در رفته؟؟

دختر من خیلی ارومه.درد نداره.

تورو خدا براش دعا کن چیزیش نباشه

زایمانت طبیعی بود???

ن سزارین بودم.

عملم فوق العاده خوب بود.بس ک سر و صدا میکرده وقتی ب دنیا اومده و دست و پاشو ب دکتر نمیداده انگار دکتر این سونو رو نوشته.

اما الان فوف العاده بچم اروم و خوش خوابه.موقع تعویض لباس و مای بیبی هیچییی نمیگه.فقط نگاه میکنه

2706