2733
2734
عنوان

رابطه بین جنسیت و تعداد ضربان قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 880632 بازدید | 250 پست
سلام دوستان.من امروز رفتم سونو دادم.غربالگریه اولم.ضربان قلب بچم۱۵۳بود گفت دختره ولی من کلن علائم پس ...

نی نی دختر بود یا پسر؟

خواهش میکنم برای مامان شدنم یک صلوات بفرستین....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز رفتم سونو. ضربان قلب کودکم ۱۷۱ بود . یعنی چی میتونه باشه .  دکتره گفت بر اساس حرفا دخ ...

عزیرم منم ان تی دادم دیروز ضربان 171بود تو از من جلوتری فهمیدی نی نی چیه بمنم بگوووو

..تو بی نهایتی خدای من..هزاران بار شکر که محمد کوچولو بهم دادی..۱/۱۱/۹۷بهترین روزیکه تورو به آغوش کشیدم
کلا از اول ب من‌گفتن پسره و پسرم بود...رگ‌ vتو چشم راستمه...بچم اول طرف راستم بود بعد طرف چپم شد...گ ...

عزیزم توام همدانی؟؟؟

کجا رفتی ان تی من رفتم صالح بهم گف معلوم نیس جنسیت😯

..تو بی نهایتی خدای من..هزاران بار شکر که محمد کوچولو بهم دادی..۱/۱۱/۹۷بهترین روزیکه تورو به آغوش کشیدم
2731
سلام دوست عزیزم. منم مث شما تمومه علائمم پسر هست . امروز دوازده هفتگی رفتم غربالگری گفت به احتمال زی ...

نی نی شما پسره الان؟؟

عزیرم منم ان تی دادم دیروز ضربان 171بود تو از من جلوتری فهمیدی نی نی چیه بمنم بگوووو

سلام

نرفتم هنوز

گذاشتم دو هفته دیگه برم. دکترم نوشته ولی گفتم بعد

و گفت اصلا ربط ب ضربان هم نداره

ولی این تست خونگیا رو مث کلم و جوش شیرین و... ک زدم پسر بود😐

2740
سلام دوست عزیزم. منم مث شما تمومه علائمم پسر هست . امروز دوازده هفتگی رفتم غربالگری گفت به احتمال زی ...

سلام ..نی نی شما چی شد؟

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لابلای زندگی از بین میری و هیچ کس هم نمیفهمه
2706