2737
2739
عنوان

شیرنخوردن بچه یکساله

864 بازدید | 7 پست

من یه بچه یکساله و ده روزه دارمیکسالگی گلودرد گرفت و یه بار بعد از شیر خوردنتو ماشین که خواستم ببرمش دکتر بالا اورد  از اون روز الان ده روزه سینه نمیگیره هرکاریش میکنم ترک کرده و شیرم میدوشم تو شیشیه و دارم کمکمی شیر خشک بهش میدم ولی نمیخوره شبا هم نصب شب بیدار میشه هرکاریش میکنم شیشه نمیگیره نمیخوابه و گریه میکنه با لیوان و سرنگ هم امتحان کردم  با میوه سیب یا لیمو شیرین و موز سیرش میکنم لیموشیرین خیلی دوست دارهتا بخوابه شب و روز ندارم تروخدا راهنمایم کنید چکار کنم وزنش هم خیلی کمه الان 9 کیلو و وزن تولدش 

دخترمن نمیدونم چرا یکماهه شیشه نمیکیره.. خیلی الکی

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد یکسالگی شیر زیاد مهم نیست بیشتر بهش غذا بده بهش ماست دوغ پنیر بده تا جبران کلسیم بشه

من فقط برا شبا ناراحتم مشکلی نداره با میوه یا نون خالی سیرش کنم غذاش هم شبا نمیخوره نه غذا نه شیر

من تو نه ماهگی بچم همینطور شد دندون داشت در میاورد هی گاز میگرفت بعدم دیگه کلا سینه را تگرفت 😔

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خب چی بهش میدادی شبا بیدار میشد چکار میکردی

شیر خشک قبلا هم میدادم چون تو بیداری کلا سینه را نمیگرفت ولی شبها سینه میخورد دیگه شبها هم نخورد و شیر خشک شبم میدم

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738