2737
2739

سلام دوستان 

من یه بچه یکساله و ده روزه دارم از روز تولدش گلودرد گفت و موقع شیرخوردن بالا اورد از اون روز الان ده روزه سینه نمیگیره هرکاریش میکنم ترک کرده و شیرم میدوشم تو شیشیه و دارم کمکمی شیر خشک بهش میدم ولی نمیخوره شبا هم نصب شب بیدار میشه هرکاریش میکنم شیشه نمیگیره نمیخوابه و گریه میکنه با میوه سیب یا لیمو شیرین سیرش میکنم تا بخوابه شب و روز ندارم تروخدا راهنمایم کنید چکار کنم وزنش هم خیلی کمه الان 9 کیلو و وزن تولدش 3950

شب قبل خواب کاامل سیرش کن با غذا. الان دیگه یکسالشه و میتونی شیر پاستوریزه بهش بدی. اول با آب جوشیده رقیقش کن تا معده اش عادت کنه بعد کم کم درصد آبش رو کم کن تا شیر خالص بمونه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم دیگه شیر شب نده....اصلا باید قطع بشه....قبل خواب غذاشو بده.....در ضمن بچت رفلاکس داشته......پدر گلوش دراومده....طبیعیه که دیگه نخواد شیر بخوره.....با غذا سیرش کن

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

یک سالش تموم شده چرا شیر گاو نمیدی بهش؟ شیر خشک اصلا خوب نیست. بچه های شیر خشکی ممکنه به خیلی از آلرژی ها دچار بشن.

بعدم چه بهتر که شب ها شیر نخوره. دختر من بخاطر خوردن شیر شبانه، تموم دندوناش توی دو سالگی سیاه و پوسیده شد و طفلک خیلی اذیت شد بابت این قضیه.

وزن تولد پسرت ماشاالله خیلی خوب بوده. الان توی اون نمودار وزن خیلی پایینه؟اگر نیس زیاد خودتو به زحمت ننداز. متاسفانه جدیدا که به بچه ها دقت می کنم می بینم نصفیشون از کودکی دچار اضافه وزن هستن و با کلی مشکل مواجهن.