2733
2734

دخترم ۷ سال و سه ماهشه تقریبا سه سال پیش مدام میگفت میکروب تو شکممه و درد میکنه بردم سونو گفته غدهدهای لنفاوی روده اش بزرگ شدن بر اثر سرما آنتی بیوتیک مصرف کرد بعد سونو داد گف که نه مشکلی نداره دوباره سه ماه پیش مدام میگف دلم درد میکنه به محض دل درد تب ششدددید میگرفتش بردم دکتر گفته گلوش چرکینه فهمیدم غده های لنفاویش دوباره ورم کردن که میگه دلم درد میکنه ...حالا دیروز از درد زیر شکم اینقد گریه کرد بردم دکتر وآزمایش گفته خون تو ادرارشه بردم سونو گفته هیچیش نیس ولی دوتا غده لنفاوی ۸ میلی دور نافش هست ...حالا خیلی میترسم میگم نکنه خدا نکرده دچار سرطان لنفاوی بشه خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین 

ایشالله که طوری نیس ولی پیگیری کن برش متخصص عفونی  یامتخصص داخلی که آزمایش غددلنفاوی براش بنویسه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا یه اتفاقی میفته به این چیزای وحشتناک فکر نکنین پیش یه دکتر خوب ببرین درمان میشه انشاءالله

هزار و یک اسم داری و من از آن همه، "لطیف" را دوس دارم که یاد ابر و ابریشم و عشق می افتم.یا لطیف💖تنها مشتی از لطافتت به من ببخش💖
2728

عزیزم کجایی؟کدوم شهری؟اگه تهران هستی دکترای خیلی خوبی هستن بری..بعضی وقتا واقعا یه مشکل ساده رو نمیتونن حل کنن...حتما آندوسکوپی و کولونوسکوپی باید بشه دخترتون

خدای مهربونم دوستت دارم
ان شاءالله ...میگم اگه چیزی بود تو سونو دیگه مشخص بود آره؟😢

اره بابا توي سونو أگه دكترت خوب باشه حتما مي فهمه و اين كه اصلا به چيزاي بد فكر نكن،ببرش پيش دكتراي خوب ،چه كاريه هر مريضي برامون پيش مياد اخرش مي رسيم به سرطان

2738

پسرمنم اونجوری بود خوب شد لنف نود مزانتریت هست 

ولی بگما دخترمن عفونت شدید داشت مشخص شد برگشت ادرای داره نگفتم ک نگران بشی ها فقط خاستم پشت گوش نندازی پیگیرش شو حتما تامث دخترمن عفونت نرسه به خونش

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
ان شاءالله ...میگم اگه چیزی بود تو سونو دیگه مشخص بود آره؟😢

نمیدونم ولی من خودم غدد لنفاویه زیربغل و ناحیه گردنم ورم کرده بود آزمایش خون دادم توی آزمایش خون فقط عفونت نشون داده بود که دکتر گفت به خاطر عفونت غدد لنفاوی ورم کرده ولی نگفت خطرناکه چونکه بعد از چهارروز کلاً ورمش خوابید

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706