2733
2734

سلام کسی هست مثل من باشه شوهرم مبل و استند و جاکفشی و تخت و کنسول ارایش و میز ناهار خوری و یخچال ساید و گاز و لباسشویی رو خریده بقیشو مامانم بعد عروسی زنگ زده میگه ی عالمه بهت جهاز دادم کسی نداده اینطوری همه میگن چیکار داشتی میدادی این همه منم گفتم نصفشو ک شوهرم خرید نصفشم با مهریه قبلیم خریدی باقیشم با پول وام ازدواج میگه خاک تو سر من ک این همه عذاب کشیدم سرت پایین نیاد پیش اونا بعد جوابم اینه حقمه و اینا دیگ پامو تو خونت نمبزارم قهر کردیم الان چهار ماهه باهم قهریم دو بار با زور خواهر و بابام اومده شام خورده رفته بعد رفته نشسته پیش دختر داییم ک سحر ما رو ادم حساب نمیکنه رفتم خونش ظرفارو هم ب من گفته بشوره در حالی ک بقران گفتم خودم میشورم بزار اونجا . گریه کرده خونه دختر داییم آبرومونو برده کل دعواهامون گفته هر چی تو زندگی بوده منم قسم خوردم دیگ باهاش حرف نزنم 

همشو که شوهرت خریده  ولی مادره دیگه برو اشتی کن باهاش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

مامان منم همیشه هر کار میکنه بعدش منت میزاره

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

ای بابا از دست این مامانا

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

اِ وا

مادرته ها

پس خواهرت چجوری باهاش میسازه

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

عزیزم تحت هرشرایطی قهرنکن باپدرمادر فقط رابطتو محدود کن..چون وجدانت آسوده نمیشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من بابام بهم جهیزیه نداد 

۷سال پیش ۲میلیون شد کل جهیزیه م 

ولی بااین وجود همیشه میگه شما اگه من نبودم چیکار میکردین 

اصلا میتونسین زندگی بسازین برای خودتون

من اصلا ناراحت نمیشم 

میگم بزار بگه 

منم حرفشو تایید میکنم 

بزار دلش خوش باشه

کاربری قبلم و حذف کردم😐اسم خودم بود راحت نبودم😶

من مبل و یخچال door in door و سرویس خواب 

فرش دستباف و تلوزیون با سینما شوهرم خریده 

البته شیربهام بود 

ولی مامانم بقیه وسایلای ک خریده همشونم لوکس و گرون 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
من بابام بهم جهیزیه نداد  ۷سال پیش ۲میلیون شد کل جهیزیه م  ولی بااین وجود همیشه میگه شما ...

آخخییی..خوب میکنی عزیزم..منم شاغل بودم بیشترجهازمو خودم خریدم..هیییچچچچ توقعی ازبابام نداشتم..بابامم کمک کرد ولی نذاشتم اذیت بشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم